Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

założenie konta on line-przelew z BNP Paribas

Witam, Chcę założyć konto bez wychodzenia z domu i jako formę potwierdzenia tożsamości wybieram przelew z mojego banku. Moim bankiem jest BNP Paribas. Jednak po wybraniu tego banku przenosi mnie na stronę logowania która przez ten bank już nie jest używana. Bnp Paribas wprowadził nową bankowość internetową GO ONline. Dobrze by było gdyby podstawiła się właściwa strona. Proszę o odpowiedź czy planują Państwo taką zmianę. Niestety inne formy założenia rachunku mi nie odpowiadają.

Odpowiedz
0 Lajków
Fiszka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-04-2020
Wiadomość 1 z 4 (3 954 wyświetleń)

Re: założenie konta on line-przelew z BNP Paribas

Miło mi, że zainteresowała Cię nasza oferta 😊 Wiemy, że BNP Paribas jest w trakcie przebudowy swojej bankowości internetowej. Czasami zdarza się, że formularz przelewu kieruje do starej wersji usługi internetowej tego banku. Razem z dostawcą pracujemy już nad tym, żeby tak się nie działo. Niestety nie tylko od nas zależy, kiedy ten kłopot zostanie naprawiony. Na ten moment nie znamy jeszcze dokładnego terminu 😥


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (3 882 wyświetleń)

Re.: założenie konta on line-przelew z BNP Paribas

Prosze o pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
adamniegadam111
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-03-2023
Wiadomość 3 z 4 (2 479 wyświetleń)

Re: Re.: założenie konta on line-przelew z BNP Paribas

adamniegadam111, w jakiej sprawie bankowej możemy pomóc?


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (2 409 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy