Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

informacia o klijecie banku wysyła ing

Poszperałem troszkę   i wyszło ze Nasz bank dostał ogromną kare  za niezgłaszanie  potencjalnych oszustów i terrorystów  którzy maja wpłatę powyżej  1000 euro  czyli  prawie wszyscy pójdą wcześniej czy później na spowiedź.
Szkoda ze wszyscy idą do jednego kotła,  a bank nie weryfikuje  potencjalnych terrorystów mając wpłaty z faktur , a zabieganym przedsiębiorcom dokłada  kolejny formularz NIE EDYTOWANY   i zajmuje im  resztki  wolnego wypełnianie, skanowanie, tłumaczenie, czasu odrywając od łona rodziny  tłumacząc ze niebo jest niebieskie a woda mokra.
Chyba wrzenie się w jakiegoś polityka  obecnej władzy  i nie będę się tłumaczył ze doba ma 24  bo pracuje  28h na dobę .

Odpowiedz
0 Lajków
miomaro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 432 wyświetleń)

Re: informacia o klijecie banku wysyła ing

Ciężko nam się odnieść do informacji, o których piszesz w tym miejscu. Napisz proszę, gdzie i jakie dokładnie informacje odszukałeś? Podaj proszę dokładne źródło pochodzenia tych wiadomości.   

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 380 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy