Odpowiedz

Zmiany w opłatach

Od 1 marca bank wprowadza zmiany w kontach, wg mnie zbyt drastyczne są to zmiany dla zwykłych starszych ludzi, którzy nie potrafią już sobie przyswoić ery informatyzacji i preferują zwykłą bankowość. Przy obecnych-przyszłych zmianach moi rodzice planują zmienić bank, gdzie będą sobie nadal robić standarowo w oddziale przelewy bezpłatnie w ramach płatnego konta np za 10 zł. Tutaj płacą 12 zł i przelewy niestety będą płatne i to aż 9zł plus wypłata z konta osobistego również 9zł druga i kolejna! a takich opearacji robią kilka w miesiącu. Więc tutaj moje pytanie, za co te 12 zł mają płacić jak w oddziale już prawie nic nie zrobią w ramach tej kwoty? Jeśli bank nie zmieni tego jakoś np, ze 5 przelewów w oddziale bezpłatnych i do 5 wypłat bezpłątnych a potem płatne dopiero by były,  to w lutym planują zmienić bank. Nie wiem jak inni sądzą, ale myśle ze ING robi troszkę krok wstecz i straci klientów którzy byli też z bankiem długo związani i nawet tych co dopiero zaczynają bankowość

Odpowiedz
0 Lajków
jerry90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
01-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (7 939 wyświetleń)

Re.: Zmiany w opłatach

W ramach konta Komfort, nadal możesz bezpłatnie wypłacać gotówkę, ze wszystkich bankomatów w kraju. Sugestie dotyczące opłat, przekażemy do odpowiedniego zespołu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (7 843 wyświetleń)

Re.: Zmiany w opłatach

To proszę jeszcze przekazać, bo bank chyba o tym zapomniał, co mają zrobić osoby które mają specjalnie założone konto wspólne komfort i na konto wpływa wynagrodzenie/emerytury obu osób i wpływają one w różnych dniach i korzystają z konta tylko w oddziale. To jedna osoba wypłaci za darmo emeryture, a druga już nie bo 9 zł zapłaci. A co jesli musza wypłacać w ratach bo już na zycie im nie starcza? niech bank to uwgzlędni jakoś od marca

Odpowiedz
0 Lajków
jerry90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
01-04-2016
Wiadomość 3 z 4 (7 758 wyświetleń)

Re.: Zmiany w opłatach

Nie zmieniamy zasad dotyczących wypłaty gotówki z konta Komfort bezpośrednio w oddziale banku. Pozostają one bezpłatne.

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (7 699 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy