Odpowiedz

Wpłata euro

Witam, przebywam w Hiszpani , posiadam konto walutowe i złotówkowe , nie posiadam karty do konta walutowego. Czy jest jakiś sposób wpłaty gotówki w euro na moje konto walutowe w Polsce z Hiszpani Cordoba . Oba konta w waszym banku oddział Szczecin.

Odpowiedz
0 Lajków
RAFALP
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-05-2017
Wiadomość 1 z 4 (7 768 wyświetleń)

Re.: Wpłata euro

@RAFALP Jeżeli jesteś za granicą, to możesz lub ktoś może zrobić przelew na Twoje konto walutowe.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (7 725 wyświetleń)

Re.: Wpłata euro

Przebywam poza granicami Polski chciałbym wiedzieć czy ktoś z moich znajomych w kraju może wpłacić euro na moje konto w oddziale banku?
Odpowiedz
0 Lajków
Boguslaw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-08-2017
Wiadomość 3 z 4 (6 580 wyświetleń)

Re.: Wpłata euro

Tak, osoba trzecia może wpłacić pieniądze na Twoje konto walutowe. Za wpłatę pobierzemy 9 zł, od osoby wpłacającej.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (6 484 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy