Odpowiedz

Umowa klienta

Zapomniałam mojego numeru klienta, a wiem że jest on w umowie którą dostałam e-mailem i do której hasłem jest mój PESEL. Jednak za żadne skarby świata nie mogę otworzyć pliku, bo pokazuje mi że mam złe hasło za każdym razem gdy je wpisuję. Na nowe dokumenty musiałabym czekać w obecnej sytuacji do 2 tygodni, a ja muszę mieć dostęp do konta już teraz. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
0 Lajków
JustynaFilipek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 504 wyświetleń)

Re: Umowa klienta

Prosimy sprawdź, czy na pewno wpisujesz poprawny pesel. Być może wkrada się jakiś dodatkowy znak lub spacja?

Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, to login możesz sprawdzić również tam - Menu/Dane i ustawienia/Dane.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 467 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy