Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Pytanie o możliwość połczenia już istniejeacego konta NN TFI z ROR w ING

Witam,

w ramach kompresji swoich kont chciałbym przenieść swój ROR oraz inne klasyczne produkty bankowe (karta kredytowa, limit kredytowy w koncie) do ING BŚ. Obecnie posiadam IKE Plus w NN Invenstment Partners. Moje pytanie brzmi:

Czy jak założę Konto Direct w ING, to z poziomu bankowości internetowej będzie możliwości podglądu ROR i jednocześnie IKE, podobnie  w telefonie czy będzie można dla tych dwóch produktów korzystać z jednej aplikacji?

 

Bedę wdzięczy za odpowiedź,

Cologero

Odpowiedz
0 Lajków
Cologero
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-11-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 440 wyświetleń)

Re: Pytanie o możliwość połczenia już istniejeacego konta NN TFI z ROR w ING

Cologero Jeśli założyłeś IKE w NN Investment Partners TFI, to nie będziesz miał do niego dostępu z poziomu naszej bankowości internetowej. W Moim ING miałbyś dostęp do tego konta, pod warunkiem, że zostało ono założone u nas. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 378 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy