Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Płatność z podpiętego konta walutowego

Witam.
Czy jak mam konto walutowe podpięte pod konto główne i będę robił transakcję internetową płacąc kartą w obecnej walucie to pieniądze zostaną ściągnięte z konta walutowego czy z konta głównego ?. Wiem , że przy płatnościach za granicą są ściągane z konta walutowego o ile jest odpowiednia ilość środków . Ale jak jest przy tanzakcji internetowej ?. Tak samo to działa ?. Dziękuję
Odpowiedz
0 Lajków
kris_83
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-01-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 079 wyświetleń)

Re: Płatność z podpiętego konta walutowego

[ Edytowane ]

@kris_83 Funkcja wielowalutowa karty Visy Zbliżeniowej działa również dla płatności kartą w Internecie. Jeśli zapewnisz pieniądze na podpiętym koncie walutowym i transakcja będzie w tej walucie, to pieniądze pobierzemy z konta walutowego. Tym samym unikniesz przewalutowania oraz prowizji. W przypadku braku pieniędzy na tym koncie lub transakcji w innej walucie (innej niż waluta konta walutowego) zrealizujemy ją z konta w złotówkach. Naliczymy w tej sytuacji prowizję za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji i przewalutowanie będzie po kursie organizacji płatniczej Visa. Przed płatnością sprawdź jeszcze ustawienia limitów dla transakcji w internecie. Limity znajdziesz w Moim ING> Dane i ustawienia> Limity.

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 020 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry
We wtorek 9.04 otrzymałam decyzje ostateczna, w piątek podpisałam już umowę.
Trzymam kciuki, żeby u Państwa wszystko szybko i pomyślnie poszło

15-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Wyobraźcie sobie jak bardzo idiotyczna jest ta argumentacja o bezpieczeństwie związanym z nieujawnianiem danych kart w APLIKACJI XD Waszak wszyscy się zgodzimy, że zdecydowanie bardziej bezpieczne jes...

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy