Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

Cześć, konto w ING mam już z długim stażem, wykorzystane praktycznie wszystkie produkty (lokaty, fundusze ) i przyznam szczerze że zaczyna mi brakować nowości,  ubolewam też nad niskim oprocentowaniem lokat i rachunku oszczędnościowego ale jestem dobrej myśli że może wnet to się zmieni. Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
tomek_17177
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
1
21-10-2017
Wiadomość 11 z 16 (5 889 wyświetleń)

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

[ Edytowane ]

tomek_17177, cieszymy się, że jesteś naszym wieloletnim klientem. Na bieżąco przyglądamy się naszej ofercie i staramy się, żeby była ona konkurencyjna na tle innych banków. Wysokość oprocentowana oszczędności zależy w dużej mierze od stóp procentowych, które są ustalane przez Radę Polityki Pieniężnej. Od dłuższego czasu utrzymują się one na niskim poziomie, co przekłada się na wysokość oprocentowania lokat oraz kont oszczędnościowych. Trudno jest stwierdzić kiedy stopy procentowe pójdą w górę. Też na to liczymy Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 12 z 16 (5 823 wyświetleń)

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

Rada Polityki Pieniężnej utrzymuje stopy na niskim poziomie ale to w cale nie musi przekładać się na niskie oprocentowanie czego dowodem konto oszczędnościowe bonus. Oczywiście logika podpowiada, że niskie oprocentowanie kredytów pociąga,za sobą niski procent na lokacie. Trzeba więc szukać. Polityka Rady powoduje, że pieniądze są w obiegu między bankami, ludzie nie trzymają ich latami w jednym banku.
Może zmieni się to gdy wejdą w życie zwolnienia z podatku dla depozytów długoterminowych, nad czym zastanawia się w tej chwili rząd?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 13 z 16 (5 757 wyświetleń)

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

To przekaż kolego jeszcze jedną informację - limit 10tys.zł na wypłaty z bankomatów dziennie to słaaaaba oferta tym bardziej że to moje pieniądze i okazuje się że nie mogę ich pobrać w takiej ilości jaką potrzebuje
Odpowiedz
0 Lajków
JarekG
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-11-2017
Wiadomość 14 z 16 (5 501 wyświetleń)

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

Sprawdziłem i zastanawiam się skąd ten odgórny limit (10.000 PLN) nie do zmiany, który ma również wpływ na inne limity?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 15 z 16 (5 440 wyświetleń)

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

@JarekG Rzeczywiście maksymalny limit dzienny dla wypłat gotówki z bankomatu to kwota 10 000 zł. Sugestię przekazałem zgodnie z Twoją prośbą osobom zajmującym się tym tematem. @Konto usunięte Limit o którym mowa wyżej dotyczy tylko wypłat gotówki w bankomatach. Ten bezgotówkowy możesz ustawić nawet do wysokości salda na Twoim koncie. Są to niezależne limity.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 16 z 16 (5 431 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy