Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Mało atrakcyjna oferta bankowa

Witam, jestem użytkownikiem ING Banku od paru dobrych lat lecz z przykrością muszę oświadczyć że oferta ING jest coraz mniej atrakcyjna w stosunku do konkurencji. Klient ma do wyboru albo konto Direct lub Komfort. Uważam, że to zdecydowanie za mało. Brakuje oferty, gdzie po spełnieniu jakiś warunków mamy za darmo np: wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce za 0zł (kartą lub Blikiem), kartę za 0zł itp.

 

W Alior Banku jest konto "jakże osobiste" gdzie za wpływ na konto kwoty 1500zł mamy konto za 0zł oraz otrzymujemy:

- darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą/Blikiem

- 5 przelewów natychmiastowych.

 

W Banku Millennium jest konto 360, gdzie za wpływ na konto 1000zł otrzymujemy:

- konto za 0zł

- kartę za 0zł (po dokonaniu 1 płatności kartą/Blikiem (na dowolną kwotę)

- wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

W ING za to trzeba zapłacić 12zł/m-c + 7zł za kartę jeśli nie zrobi się obrotu na kwotę 300zł. Na dodatek większość banków w Polsce, za wypłatę pieniędzy z dowolnego bankomatu Blikiem nie pobiera żadnych opłat, w ING tylko raz można wykonać to bezpłatnie, później 2,50zł.

 

Myślę, że czas zmienić ofertę Banku, ponieważ nie jest już atrakcyjna i odbiega od panujących trendów. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 1 z 16 (9 995 wyświetleń)

Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

Może nie na wszystkim z powyższych mi zależy (przelewy natychmiastowe), natomiast faktycznie oferta ING trochę "skostniała"...

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 2 z 16 (9 935 wyświetleń)

Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

Pora najwyższa na mały lifting! Ale nie za duży bo ING to jedyny bank, co praktycznie od prawie 10 lat ma stałą ofertę. I teraz zobaczcie: konto Direct Śląski wprowadził bodaj w 2008 r. Alior wtedy dopiero się zakładał. I przez 10 lat tyle się tam zmieniło... A w ING to samo. Świadczy to tylko o bezpieczeństwie i stabilności ING Banku Śląskiego
Odpowiedz
0 Lajków
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 3 z 16 (9 838 wyświetleń)

Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

Zgadzam się z użytkownikiem @jakubus03 

Oferta może nie jest mega rewelacyjna, ale sam bank zapewnia bezpieczeństwo, dzięki bardzo dobrej strategii. Jeżeli nasi użytkownicy lokują oszczędności w ING mogą spać spokojnie. 
Zapraszam do lektury.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 16 (9 803 wyświetleń)

Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

Czy ING szykuje ofertę skrojoną na miarę rachunku podstawowego?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 16 (9 666 wyświetleń)

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

Pracujemy nad ofertą takiego konta, natomiast nie znamy jeszcze konkretnego terminu w którym udostępnimy je dla klientów. Zgodnie z ustawą musi się ono pojawić najpóźniej do 8 sierpnia 2018 roku. Jeżeli coś się zmieni to na pewno damy znać Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 6 z 16 (9 597 wyświetleń)

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

W sierpniu zrobi się wysyp ofert. Choć to produkt dla tych, którzy nie mają rachunków w banku. Ciekawy jestem czy będzie alternatywa w innym produkcie, lepszym niż ustawowe warunki.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 7 z 16 (9 547 wyświetleń)

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

[ Edytowane ]

Odświeżenie jest konieczne, gdyż Direct w podstawie nie dostarcza nam za wiele i nawet gdy skorzystamy z Konforta, to życia nam to nie ratuje. Byłem posiadaczem konta premium, które tak naprawdę jest jak direct, tylko ma inna infolinie + darmowe bankomaty (z tego co pamietam) Emotikon: Szczęśliwy.Brakuje w tym wszystkim "nagradzania" klienta za aktywne korzystanie z konta. Nie potrzebne jest kolejne rozwiązanie, które będzie podstawą a za każde 5zł będziemy mogli sobie aktywować bankomaty, dobry % na lokacie itp. 

Używam wielu rozwiązań z palety ING, aktywnie korzystam i generuje duży ruch. I nic za to nie mam. Podczas gdy inne banki nagradzają za to klienta.

(sprzedaż allegro, wynagrodzenia, zaliczki, kupno allegro, płatności kartą ok 7-12 dziennie) 

 Zmiana banku to nie jest łatwy krok, pozostawienie historii, zmiana kart, subskrypcji i innych zależnych, dlatego obserwuje i podziwiam i czekam na refresza ;]

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 16 (9 490 wyświetleń)

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

@Konto usunięte Dzięki, że z nami jesteś Emotikon: Mrugający Ostatni czas to sporo zmian w naszym banku, dlatego Twoje sugestie są jak najbardziej w temacie. Przekazałem je osobom, które się tym zajmują. Mam nadzieje, że dalsze zmiany przypadną Wam do gustu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 9 z 16 (9 428 wyświetleń)

Re: Re.: Mało atrakcyjna oferta bankowa

Za to ma coś co żaden inny bank - piękne bąbelki.
Odpowiedz
0 Lajków
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 10 z 16 (9 404 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy