Odpowiedz

Re.: Kwota wolna od zajęcia.

Trzeba pilnować salda rachunku, w innych bankach tez to jest. Ja myślałam, ze jesli zostanie z poprzedniego miesiąca kwota np 500 zł i w danym miesiacu  wejdzie najnizsza to nic mi nie potraca, bo wpływ był z najnizszej , niestety saldo poczatkowe wyszło więcej niz najnizsza i zabrali to co bylo z poprzedniego miesiaca mimo,ze ta kwote już wykorzystałam.

Odpowiedz
0 Lajków
Asia17
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-01-2021
Wiadomość 21 z 26 (4 422 wyświetleń)

Re.: Kwota wolna od zajęcia.

Poczatek miesiąca czy okres rozliczeniowy salda na rachunku, bo tu tez jest różnica .Ja mam 29 poczatkowe 28 koncowe w następnym miesiącu i kiedy wypłata wpływa np raz 25 a raz 29 to jest zamieszanie

Odpowiedz
0 Lajków
Asia17
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-01-2021
Wiadomość 22 z 26 (4 422 wyświetleń)

Re: Re.: Kwota wolna od zajęcia.

kazdego 1 miesiaca czy okresu rozliczeniowego salda...? zarabiam najnizszą i w danym miesiącu mam jedną wpłatę , tylko na przełomie okresów rozliczeniowych salda

Odpowiedz
0 Lajków
Asia17
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-01-2021
Wiadomość 23 z 26 (4 423 wyświetleń)

Re: Re.: Kwota wolna od zajęcia.

@Asia17 Kwota wolna odnawia się z początkiem miesiąca kalendarzowego Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 24 z 26 (4 369 wyświetleń)

Re: Re.: Kwota wolna od zajęcia.

Jak wygląda sytuacja jeśli mam limit kredytowy w rachunku? Mam 10 tys. limitu czyli bank daje mi kredyt 10 tys. zł. Wykorzystuje 6 tys. Wpłacam 2tys. i limit zmiejsza się do 4 tys. (pieniądze pożyczone od banku). Czy ktoś może nakazać wypłacić z tej kwoty np. 1000 zł jako zajęcie komornicze? Do jakiej kwoty bank może wypłacić?

Odpowiedz
0 Lajków
mati694
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
31-03-2022
Wiadomość 25 z 26 (3 187 wyświetleń)

Re: Re.: Kwota wolna od zajęcia.

Nie spłacamy zajęcia egzekucyjnego z przyznanego limitu zadłużenia.
Limit zadłużenia w koncie nie podlega też zajęciom.


Jeśli chciałbyś porozmawiać o szczegółach, najlepiej jak w tej sprawie skontaktujesz się z naszymi specjalistami z zajęć egzekucyjnych.
Będą wtedy mieli podgląd do Twojego konta.
Możesz napisać do nas na czacie przez Moje ING lub skontaktować się telefonicznie: 32 357 00 69. 
Ten dział jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00, w soboty 8:00 - 16:00.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 26 z 26 (3 149 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy