Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Re.: Komornicze zajecie a saldo bieżące.

Dziki, jeśli organ egzekucyjny wyśle do nas odpowiednie pismo, obejmiemy Twoje konto zajęciem komorniczym. Do końca 2017 roku kwota wolna wynosi miesięcznie w standardowych sytuacjach 1500 zł. W ramach tej kwoty możesz swobodnie korzystać z swoich pieniędzy. Zablokujemy pieniądze na spłatę zajęcia, gdy wykorzystasz kwotę wolną (każda wypłata obniża ją) lub wpływy na Twój rachunek przewyższą tę kwotę (w danym miesiącu). Kwota wolna ulega odnowieniu każdego miesiąca. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 11 z 12 (6 866 wyświetleń)

Re: Re.: Komornicze zajecie a saldo bieżące.

Dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Dziki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-11-2017
Wiadomość 12 z 12 (6 836 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy