Odpowiedz

Jak pozbyć się konta?

Witam. Niedawno skończyłam 18 lat i wczoraj swoją naiwnością padłam ofiarą przemiłego pana z baku ing. Po mimo wielokrotnego odmawiania udało mu się "wcisnąć" mi "konto z lwem direct" oraz "Zbliżak visa paywaye".

Bardzo żałuję, że po prostu nie wstałam i nie odeszłam. Nie chciałam zakładać konta w banku. Jestem zdruzgotana i to wszystko nie może mi to dać teraz spokoju. Nie mam nikogo doświadczonego w kwesti bankowej, ani nikogo kto mógł by mi pomóc w pozbyciu się konta.

 

Czy jest jakiś sposób na pozbycie się konta i jaknajszybsze zerwanie umowy?

Wygląda na to, że muszę wpłacić na konto 15 zł - cena zbliżaka + kilka złotych aby móc kupić coś dwa razy we wrześniu licząc na zwrot 15 zł przez bank. Jednak przemiły pan poinformował mnie, że zwort tej kwoty nastąpi najpóżniej początkiem pażdziernika, a nie, że może potrwać do 3 miesięcy.

Dodatkowo czytając w umowie, wpłata na konto kosztuje 9 zł. A odstąpienie od umowy na kartę jest możliwe w ciągu 14 dni od otrzymania karty, o ile nie została nią wykonana żadna transakcja. Co mam teraz zrobić?

 

Dodam jeszcze, że nie otrzymałam jeszcze karty ani zbliżaka. Moje konto na ing również nie zostalo jeszcze aktywowane. Czy coś się stanie jeśli go nie aktywuje?

 

Odpowiedz
0 Lajków
nemo50
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-08-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 931 wyświetleń)

Re.: Jak pozbyć się konta?

Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce. W tej sytuacji może Pani zamknąć konto w dowolnej placówce naszego banku. W przypadku naliczenia jakichkolwiek opłat o których nie została Pani poinformowana przyjmiemy reklamację. Proponuję kontakt z dowolną placówką naszego banku lub infolinią ING Banku Śląskiego pod numerem 32 357 00 62. Udzielimy Pani odpowiedzi na wszystkie pytania, część z nich wymaga weryfikacji w systemie banku co wiąże się z krótkim potwierdzeniem Pani tożsamości.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 919 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy