Odpowiedz

Doładowanie konta EUR Revolut kartą VISA ING podłączoną do konta EUR

W dniu dzisiejszym próbowałem dokonać płatność kartą debetową VISA podłączoną do konta walutowego EUR konta REVOLUT w EUR. Limity były ustawione prawidłowo(do 1000 PLN) a próbowałem doładowania kwoty między 20 EUR a 50 EUR(2 próby). Podałem dane karty i wyskoczył ekran weryfikacji dwuetapowej iw ostatnim kroku było potwierdź przelew w aplikacji mobilnej(co też uczyniłem), jednakże po stronie usługodawcy nie było komunikatu zwrotnego o "pozwoleniu" na tę transakcje. Przy drugiej próbie próbowałem opcji wyślij SMS, jednakże przekierowało mnie na stronie aplikacji mobilnej w Sklepie Play. Telefon Samsung Galaxy S9+, wersja Androida 10. Jakieś rady co mogło się wydarzyć? 

Odpowiedz
0 Lajków
kdamian1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 296 wyświetleń)

Re: Doładowanie konta EUR Revolut kartą VISA ING podłączoną do konta EUR

Twoje pytanie wymaga sprawdzenia danych w naszych systemach. Przez społeczność nie będziemy mogli Ci pomóc. Napisz do nas, proszę, na czacie w Moim ING (dni robocze 8-24 i soboty 8-22) lub zadzwoń 32 357 00 12 (24/7). Nasi specjaliści to sprawdzą. Przed kontaktem z naszymi specjalistami upewnij się, że w Sklepie Play nie masz do pobrania aktualizacji naszej aplikacji. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 241 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy