Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

BEZPRAWNE ZAJĘCIE ZASIŁKU NA DZIECKO!

Jeszcze do niedawna byłam zadowolona z usług banku.

Dzisiaj został zajęty zasiłek 500+ na moim koncie. Panie z infolinii twierdzą, że mogą w każdej chwili zająć ten zasiłek, ponieważ jest wypłacany przez Centrum Usług Wspólnych a nie przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Nie dociera tłumaczenie, że Centrum Usług Wspólnych mieści się w GOPSie i jest jego częścią. Nie pomaga tłumaczenie, żeby sprawdziły, że adres na przelewie to adres GOPSu. Pytałam w jaki sposób mogę udowodnić że pieniądze to zasiłek 500+ i otrzymałam odpowiedź, że pisemnie pocztą. Pytałam na jaki adres mam to przesłać, panie nie wiedzą. Żal i wstyd! Zostaje droga sądowa.

Odpowiedz
0 Lajków
MychaOi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-02-2017
Wiadomość 1 z 4 (8 324 wyświetleń)

Re.: BEZPRAWNE ZAJĘCIE ZASIŁKU NA DZIECKO!

@MychaOi Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce. Proszę prześlij do nas wiadomość przez swoją skrzynkę w bankowości elektronicznej lub skontaktuj się z naszą infolinią reklamacyjną pod numerem 32 357 00 62 / 800 163 012. Nasi analitycy odniosą się do tego o czym piszesz. Przez naszą społeczność nie mamy żadnego wglądu do danych klientów, dlatego też prosimy o ponowny kontakt kanałem szyfrowanym.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (8 321 wyświetleń)

Re.: BEZPRAWNE ZAJĘCIE ZASIŁKU NA DZIECKO!

Sytuacja nieciekawa.

Czy instytucje wypłacające 500+ nie powinny być wprowadzone do specjalnego rejestru?

Druga sprawa to tytuł przelewu, który powinien być jasno określony dla ośrodków pomocy społecznej.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (8 146 wyświetleń)

Re.: BEZPRAWNE ZAJĘCIE ZASIŁKU NA DZIECKO!

Typowe w ING, brak kompetencji, wiedzy, nagminne łamanie praw klientów, pozostawianie człowieka bez środków do życia z szarpanymi nerwami- cały pomarańczowy złodziejski niedouczony skład. https://rf.gov.pl/ zgłaszaj sprawę do rzecznika, niech w końcu skończy się ich robienie sobie jaj z ludzi.. i przede wszystkim opowiadaj każdej osobie z którą rozmawiasz o tym, żeby omijali ich z daleka bo to najzwyczajniej rzecz ujmując oszuści i złodzieje.
Joanna1605
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
8
31-01-2022
Wiadomość 4 z 4 (3 241 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy