Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Bądź aktywny, poleć konto znajomemu

Witam,

przystąpiłem do promocji "Bądź aktywny, poleć konto znajomemu" (byłem osobą polecającą, pobrałem kod promocyjny ING BankOnLine i wraz z osobą, którą polecałem udałem się do placówki banku w celu otwarcia rachunku w dniu 02.06.2016 r.), wykonałem transakcje na kwotę ponad 300 zł, z których ostatnia została rozliczona 06.06.2016 r. Także osoba polecana wykonała wskazane w regulaminie transakcje, które zostały już rozliczone.

Moje pytanie brzmi czy poprawnie interpretuję § 4 ust. 4. tj. "Nagrody Bank będzie wypłacał od lipca 2016 roku do września 2016 roku – do 15 dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie."

Czy w takim razie nie powinienem otrzymać nagrody do 15 lipca 2016 r.?

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
marcinkowski
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
3
10-04-2016
Wiadomość 1 z 6 (6 758 wyświetleń)

Re.: Bądź aktywny, poleć konto znajomemu

@marcinkowski Prosimy o wysłanie do nas w tej sprawie wiadomości przez bankowość internetową. Sprawdzimy to dla Ciebie.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (6 707 wyświetleń)

Re.: Bądź aktywny, poleć konto znajomemu

Oekj ziomsyEmotikon: Język

Troche że tak powiem pofilozofuje, oka lokoEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Dobra mam pytanko bo jeszcze mnie to trochę nurtuję, czy wasz bank moge komuś polecić, no włąśnie mam w tym
pewien problem ezytencjalny że tak powiem, okej myślę wiec jestem czy to już filozof czy już nie, wiec czemu to
tu pisze, ponieważ jak wspomniałem będe torchę filozofował, no właśnie ... Więc w czym jest problem no i tu
rodzi się pytanie... Wasz bank jak wspomniałem ma regulamin prawda, więc go nie przeczytałem wiecieEmotikon: Język Tak tak
robią ludzie nie czytają i ufają wiec coś za coś.. Ufam wam że jest w porządku. rozumiecie mnie... okej...

Okea czy już nie, dobra trochę rozwinę moją teze bo przecież mogę czyż nieEmotikon: Język Czym jest zaufanie, wicie to bo
macie logo i z tego słyniecie, reklamując toEmotikon: Bardzo szczęśliwy Okej troche to przeinterpretuje dla was zaufaj a zaufaj to dwie
rózniece w sumie, jak to? Otuż jestecie Corporaciom ocho angEmotikon: Bardzo szczęśliwy Też znamEmotikon: Bardzo szczęśliwy Dobrze wiec nie jestem w cień bity
lekko ujmującEmotikon: Bardzo szczęśliwy Wiec chciałem się zapytać czy dobrze uregulowałem rachunek, hmm ja wiem że dobrze ale czy wy
dobrze odciągnelicie mi opłaty bo nie wiemEmotikon: Bardzo szczęśliwy Więc mniej wiecej moge się domyślać lecz, mam do was zaufanie i
chciałbym żebyście mi to że tak powiem wytłumaczyli na ludzki rozumEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Ach mam sentyment do zierząt lubie kotyEmotikon: Język wiecie Lwiątko to fajne jest w waszym logo wiec wiecie to nie safarii a no własnie miasto camonEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Podpisano Krzysztof Ruksza.

Odpowiedz
0 Lajków
Rerider
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-09-2016
Wiadomość 3 z 6 (6 075 wyświetleń)

Re.: Bądź aktywny, poleć konto znajomemu

Cieszymy się, że masz do nas zaufanie, a do tego sentyment do kotów Emotikon: Mrugający Aż lew się zarumienił, ale na szczegółowe pytania będziemy w stanie precyzyjniej odpowiedzieć, w bezpośredniej rozmowie. Prosimy skontaktuj się z nami 32 357 00 69 albo wskaż numer, na który możemy zadzwonić.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (6 042 wyświetleń)

Re.: Bądź aktywny, poleć konto znajomemu

Jeśli jesteście zadowoleni z konta w naszym banku, możecie je polecić znajomym. Można zyskać: Ty nawet 1000 zł, każdy Twój znajomy - 50 zł. Warto zerknąć na stronę akcji: http://www.ingbank.pl/promo/aktywni 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 5 z 6 (5 834 wyświetleń)

Re.: Bądź aktywny, poleć konto znajomemu

Bank dawny Śląski, obecnie częściej Ing. to powoli nieradząca sobie z problemami otoczenia i kryzysu instytucja. Nie ma wizji, ani strategii. Miele w kóło MOJĄ BANKOWOŚĆ, co nie daje żadnej spodziewanej ani propagandowo, ani ekonomicznie korzyści. Traci klientów. Karze im placić za posiadane konto 30zł miesięcznie lub stawia warunki przychodów powyżej 10tyś. i zablokowanie na koncie sumy 150tyś. To nie bank, lecz marny chciwy lombard. Uciekacie, póki można, korab

Odpowiedz
0 Lajków
korab100
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-09-2016
Wiadomość 6 z 6 (5 828 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy