Odpowiedz

Środki zablokowane

Witam mam zablokowane środki które przekroczyły kwotę wolną od zajęcia, na moim koncie jest zbieg egzekucji który w najbliższych latach nie zostanie wyjaśniony bądź zrobię upadłość, sęk w tym że te środki ciągle wpadają w loopa i odblokowują się tylko po to żeby zaraz zablokować, każdy inny bank odblokowuje środki na poczet kwoty wolnej następnego miesiąca. Co mam zrobić gdzie się zgłosić żeby te środki odblokować, nie ukrywam ze od tych środków zależy utrzymanie minimalnego godnego poziomu życia (opłata czynszu celem uniknięcia eksmisji), według prawa bank ma pełne prawo odblokować te środki jako operator mojego konta, wynika to miedzy innymi z tajemnicy bankowej proszę o pilny kontakt czas ma tu ogromne znaczenie
Odpowiedz
0 Lajków
Komorkillah
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (3 266 wyświetleń)

Re: Środki zablokowane

Prosimy skontaktuj się w tej sprawie ze specjalistą: na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub na infolinii (32 357 00 69). Specjaliści są dostępni od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 120 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy