Odpowiedz

pytanie o inną walutę podczas płatności

Czy spotkaliście się z pytaniem terminala przy płatności kartą kredytową Visa w jakiej walucie chcecie zapłacić? U mnie co druga transakcja np. w Lidl terminal zadaje pytanie PLN czy GBP, za to przy płatności w żabce pyta EURO czy PLN? Dzwoniłem w tej sprawie do banku, ale konsultant stwierdził, że wszystko jest poprawnie, a terminal w sklepie uszkodzony.

Odpowiedz
0 Lajków
ooj
ooj
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
26-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 104 wyświetleń)

Re: pytanie o inną walutę podczas płatności

Faktycznie, znamy tę sytuację i zgłosiliśmy już ją organizacji płatniczej. Na ten moment nie mamy informacji zwrotnej. Proszę, żebyś przy płatnościach sprawdzał to na terminalu. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 057 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy