Odpowiedz

karta kredytowa a doładowanie Revolut

Witam, czy istnieje możliwość zasilenia konta REVOLUT kartą kredytową VISA ? Zastanawiam się nad zamówieniem takowej

Odpowiedz
0 Lajków
skawo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-09-2022
Wiadomość 1 z 7 (9 405 wyświetleń)

Re: karta kredytowa a doładowanie Revolut

To bardziej pytanie do Revoluta. O ile będzie to zasilenie na zasadzie płatności kartą, to karty kredytowe również pozwalają na płatności nimi w internecie. Dodatkowo płatności naszymi kartami kredytowymi za granicą są bezpłatne i nie ma w nich prowizji za przewalutowanie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 7 (9 327 wyświetleń)

Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

[ Edytowane ]

U mnie przy próbie doładowania kartą kredytową VISA był jakiś problem. Potwierdzałem pomyślnie transakcję w aplikacji mobilnej, ale ostatecznie nie dochodziło do jej zrealizowania. Nie wiem czy problem jest po stronie ING czy też Revoluta. W Revolut występował status "oczekujący", a później dostawałem informację że zasilenie zakończyło się niepowodzeniem. Rozwiązaniem było podpięcie karty pod Google pay. Teraz zasilam Revoluta kartą kredytową poprzez Google play.

Odpowiedz
0 Lajków
tompot
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
27-03-2021
Wiadomość 3 z 7 (9 177 wyświetleń)

Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

Odkopię trochę temat. Czy doładowanie konta np. Revolut jest zgodne z regulaminem? Czy ing zamierza coś z tym robić?
Jak kwestia odesłania takich środków na moje konto z powrotem? Czy taki przelew na wyższą kwotę może być nietypowo traktowany?
Odpowiedz
0 Lajków
Papamek5
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
26-07-2021
Wiadomość 4 z 7 (6 467 wyświetleń)

Re: Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

Napisz dokładnie, co masz na myśli w temacie zgodności doładowania konta Revolut z regulaminem? 

 

Transakcje są sprawdzane przez system. Może być tak, że dla bezpieczeństwa transakcja zostanie odrzucona. Każdy taki przypadek jest indywidualny i najlepiej konsultować go z nami poprzez infolinię wtedy, kiedy to wystąpi. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
77
11
03-03-2023
Wiadomość 5 z 7 (6 402 wyświetleń)

Re: Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

Możliwe na logikę jest aby doładować za pełny limit karty konto revolut, tam wpłacić do sejfu i trzymać przez okres bezodsetkowy. Potem wypłacać aby spłacić kartę i powtórzyć operację.
Tutaj dwie wątpliwości:
1. Czy takie wykorzystanie limitu jest legalne?
2. Czy przychodzący co miesiąc przelew zwrotny na kwotę limitu karty od reovlut jest sytuacją bezpieczną z prawno-skarbowego punktu widzenia?
Odpowiedz
0 Lajków
Papamek5
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
26-07-2021
Wiadomość 6 z 7 (6 398 wyświetleń)

Re: Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

Co do pierwszego pytania - możesz dowolnie korzystać ze swojej karty i limitu kredytowego, który jest Ci przyznany. Warto jednak dbać o terminową spłatę, żeby uniknąć odsetek. Odnośnie pytania drugiego, to w tym temacie warto skonsultować się z radcą prawnym lub urzędem skarbowym. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
77
11
03-03-2023
Wiadomość 7 z 7 (6 393 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy