Odpowiedz

Wybór operatora kart

Wczoraj mieliśmy sytuację, gdzie jeden operator Visa miał problemy. I my jako użytkownicy banku ING również. Wczoraj od godz. 21 próbował kilka razy płacić i nie mogłem. 

Gdyby miał kartę Mastercard pewnie tego problemu bym nie miał.

Całe szczęście, że kolega w banku mBank ma dwie debetówki Visa i Mastercard i dzięki jego MasterCardowi nasz wekeend w gronie znajomych nie okazał się porażką. 

Może ING czegoś się nauczy wczorajszą wpadką Visy i da nam możliwość wyboru operatora kart a może jak w mBanku - możliwość posiadania dwóch debetówek - każdy innego operatora??

 

Od razu piszę - nie interesuje mnie KK bo miałem kiedyś w życiu i więcej się na nią nie dam namówić. 

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (3 267 wyświetleń)

Re: Wybór operatora kart

Faktycznie miała miejsce awaria, o której piszesz. Na ten moment nie planujemy możliwości korzystania z dwóch kart debetowych różnych organizacji. Pamiętaj, że jeśli posiadasz telefon na Androidzie oraz masz funkcję NFC możesz skorzystać z karty Mastercard w telefonie. Dodatkowo, w takich sytuacjach można korzystać z BLIK-a. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 200 wyświetleń)

Re: Wybór operatora kart

Przede wszystkim przepraszam w swoim powyższym poście za błędy językowe. Pisałem szybko na telefonie i jak widać poucinał mi końcówki (problemy z logowaniem przez FF na komputerze).

 

Nie mam telefonu na Androidzie (i już nigdy nie chcę) i nie w każdym sklepie jest już BLIK. To co wtedy? Apple Pay również stoi w Waszym banku pod wielkim znakiem zapytania.....

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 3 z 4 (3 186 wyświetleń)

Re: Wybór operatora kart

[ Edytowane ]

Przyglądamy się różnym metodom płatności. Niewykluczone, że wprowadzimy również Apple Pay. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 129 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy