Odpowiedz

Prowizja za kartę 26 lat

Jak to w końcu jest z prowizją za kartę? W tym roku skończyłam 26 lat i się zastanawiam, czy się łapię na niższy wymagany prób, od którego nie płaci się prowizji, czy też nie. Wydaje mi się, że jak po urodzinach sprawdzałam to było po staremu 200 zł, a dzisiaj zauwazyłam, że nowy system już mi pokazuje, że jednak 300 (dobrze, że ostatnimi czasy jednak mam dużo płatności kartą, bo bym pewnie w tej nieświadomości płaciła prowizję).

Stąd nasuwa się pytanie, czy niższy limit transakcji dla zwolnienia z prowizji jest od 18 do 26 włącznie, czy też może wiek 26 lat stanowi moment, w którym należy zacząć być bardziej rożutnym, żeby nie płacić prowizji?

Strzyga
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
13-05-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 561 wyświetleń)

Re.: Prowizja za kartę 26 lat

@Strzyga Suma transakcji bezgotówkowych 200 zł. obejmuje osoby, które nie przekroczyły 26 roku życia. Jeżeli skończyłaś już 26 lat, to powinnaś mieć rozliczone minimum 300 zł bezgotówkowych transakcji w okresie rozliczenia.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 546 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy