Odpowiedz

Problem z aktywacją karty

Cześć,
czy ktoś jeszcze ma problem z aktywacją karty? Nie da się jej aktywować mimo prób z telefonu i komputera. Od tygodnia próbuję to zrobić i za każdym razem nic. Na infolinii powiedziano mi, że specjaliści pracują nad problemem. Szkoda, że problem trwa już kilka dni. Jeśli macie taki problem, to może Wam powiedziano coś przydatnego na infolinii? Bo ja już nie mam sił do tego banku.
Odpowiedz
0 Lajków
wikaaa2k_
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (6 058 wyświetleń)

Re: Problem z aktywacją karty

@wikaaa2k_ Proszę, spróbuj zalogować się do Mojego ING poprzez przeglądarkę internetową- na stronie ing.pl loginem i hasłem. Jeśli tam by Ci się nie udało, zadzwoń, proszę pod numer 32 357 00 12. Aktywujemy ją telefonicznie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 3 (6 027 wyświetleń)

Re.: Problem z aktywacją karty

Też mam problem z aktywacją karty. Kilka razy ją aktywowałem w Moim ING, wciąż jednak widnieje jako nieaktywna. Działa jednak bez problemu w sklepie z wybranym przeze mnie PIN-em Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
ChrisPL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
03-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (5 932 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy