Odpowiedz

Pełnomocnik do konta a karta wirtualna

Dzień dobry,

Korzystam z konta Direct (bez karty) oraz karty wirtualnej. Właśnie ustanowiłam pełnomocnika, który w swoim systemie widzi tylko konto, bez karty wirtualnej.

Czy do tej karty da się ustanowić pełnomocnictwo, tak aby pełnomocnik mógł samodzielnie z niej korzystać - chodzi o SMSy z kodem potwierdzającym transakcje? Byłam przekonana, że tak właśnie będzie, ale być może w placówce wprowadzili mnie w błąd?

Odpowiedz
0 Lajków
Malijus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-07-2017
Wiadomość 1 z 2 (5 132 wyświetleń)

Re.: Pełnomocnik do konta a karta wirtualna

Do karty wirtualnej nie można dodać pełnomocnika. Jest ona prowadzona indywidualnie. Możesz upoważnić kogoś do rachunku rozliczeniowego czy też oszczędnościowego, natomiast nie do korzystania z karty. Twój obecny pełnomocnik do konta Direct powinien założyć własną kartę wirtualną, aby wykonywać nią zakupy przez internet.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 083 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy