Odpowiedz

Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Czy przy płatności karta kredytową za zakupy w Internecie (allegro czy sklep internetowy) są naliczane odsetki, czy można ich uniknąć tak jak w przypadku płatności bezgotówkowych w sklepie stacjonarnym?

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 1 z 4 (9 238 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Płatność kartą w internecie (gdy podajesz dane z karty) traktujemy jako bezgotówkową. Zasada taka, jak w przypadku płacenia kartą w sklepie przez terminal płatniczy. Nie zapłacisz odsetek od tych transakcji pod warunkiem, że spłacisz całość zadłużenia na rachunku karty w terminie wyznaczonym na zestawieniu transakcji.
Pamiętaj jednak, że zasada dotyczy tylko tych płatności. Gdy wypłacisz gotówkę z bankomatu, zlecisz przelew z karty kredytowej - odsetki naliczamy od momentu zaksięgowania transakcji do spłaty całego zadłużenia na karcie kredytowej.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 4 (9 165 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Próbowałem zapłacić kartą za zakupy na Allegro, ale na kilka prób, każda płatność nie powiodła się..., pomimo, iż zostały podane wymagane dane karty.

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 3 z 4 (9 082 wyświetleń)

Re: Płatność kartą kredytową za zakupy w sklepach internetowych i allegro

Proszę, sprawdź jeszcze swoje limity transakcyjne do karty kredytowej na płatność w internecie. Limit sprawdzisz i zmienisz w Moje ING – Moje finanse – Karta kredytowa – Limity.

Jeżeli będziesz miał limit na kwotę, która była wyższa niż płatność kartą, to musielibyśmy sprawdzić Twoje próby płatności. Proszę napisz do nas przez Moje ING – Wiadomości lub zadzwoń 32 357 00 12.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (9 039 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy