Odpowiedz

Naklejka zbliżak do konta Mobi a karta walutowa

Witam czy naklejka zbliżak do konta Mobi dla dzieci może pełnić funkcję karty walutowej?, czy jest to możliwe tylko po zamówieniu zwykłej karty do tego konta?

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Sabina
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
10
10-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 480 wyświetleń)

Re: Naklejka zbliżak do konta Mobi a karta walutowa

Karta Zbliżak Visa nie ma funkcji karty wielowalutowej (nie można jej podłączyć pod konto walutowe). Dzieci poniżej 18 lat nie mogą również mieć karty wielowalutowej Visa Zbliżeniowej (podpiętej pod konto walutowe). Jeżeli rodzic lub opiekun prawny ustali na naszej infolinii 32 357 00 12 do karty Visa Zbliżeniowej limity dzienne na płatność i wypłatę za granicą, to dziecko będzie mogło korzystać z karty za granicą. Za płatność i wypłatę pobierzemy 3% kwoty transakcji, a przewalutowanie będzie po kursie Visy.
 

Rodzic lub opiekun prawny może otworzyć dla dziecka konto walutowe euro z kartą Mastercard EUR (1,50 zł miesięcznie za kartę). Konto można otworzyć w naszym oddziale na podstawie dowodu osobistego rodzica/opiekuna prawnego oraz dowodu osobistego lub aktu urodzenia dziecka. Za płatność kartą nie pobieramy opłaty, natomiast za wypłatę za granicą pobieramy 3% kwoty wypłaty.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 459 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy