Odpowiedz

Limit zadłużenia proszę o wyjaśnienie

Witam mój problem polega na tym iż wziąłem debet w wysokości 1000, wykorzystałem 550 złoty. Na moim koncie pokazuje jeszcze że z limitu mogę wykorzystać jeszcze 450 złoty ale na dole pokazuje dostępne saldo -219 złoty. Na koncie po zaksięgowaniu debetu miałem 0. Nie mam pojęcia skąd to się wzięło. Czy po wpływie pieniędzy z wypłaty weźmie mi te 550 złoty do limitu i zabierze te -219 jako kwotę 550 złoty czy 769 złoty. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Nawrocik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
02-09-2020
Wiadomość 1 z 3 (7 276 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia proszę o wyjaśnienie

Odpowiedz
0 Lajków
Nawrocik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
02-09-2020
Wiadomość 2 z 3 (7 267 wyświetleń)

Re: Re.: Limit zadłużenia proszę o wyjaśnienie

[ Edytowane ]

Saldo dostępne to rzeczywista kwota pieniędzy, jaką dysponujesz w danym momencie. Prezentujemy je pomniejszone o blokady dla płatności kartą. Wliczamy do niego również limit zadłużenia w koncie. Jeśli na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie, automatycznie uzupełni ono wykorzystaną kwotę limitu - 528,59 zł (na bieżący dzień).

W saldzie bieżącym uwzględniamy wszystkie transakcje, które są już zaksięgowane. Nie wliczamy do niego limitu zadłużenia. Możliwe, że na koncie prezentujemy błędnie rozliczoną płatność. Tutaj, nie mam wglądu do Twoich danych w systemie. Abyśmy mogli to dla Ciebie wyjaśnić, proszę - napisz do nas przez czat, w Moim ING. Czatujemy od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 24:00 oraz w soboty od 8:00 do 22:00. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (7 200 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy