Odpowiedz

Karta wirtualna przedpłacona - przedłużenie

Witam

 

Posiadam kartę wirtualną przedpłaconą która wygasa 31 grudnia tego roku, którą chciałbym przedłużyć - mam w związku z tym kilka pytań:

1) czy przedłużenie tej karty odbywa się tylko poprzez złożenie wniosku o nową kartę, czy jakoś inaczej?

2) kiedy to zrobić - czy mogę to zrobić już teraz?

3) czy ta "nowa" przedłużona karta będzie miała taki sam numer konta, CVC, itp?

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
shemeq
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
24-07-2018
Wiadomość 1 z 3 (5 190 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna przedpłacona - przedłużenie

@shemeq poniżej odpowiedzi na Twoje pytania:

1. nie ma możliwości przedłużenia ważność obecnej karty wirtualnej. Musisz zamówić nową kartę. Koszt jej wydania, to 20 zł. Zamówisz ją w Moje ING (Oferta ING - Karty i płatności telefonem - Karty do konta i przedpłacone - Karta wirtualna)

2. możesz zamówić już teraz nową kartę. Będziesz wówczas miał do grudnia dwie aktywne karty wirtualne. Możesz zamówić maksymalnie pięć takich kart

3. nowa karta będzie miała całkowicie nowe parametry

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
318
62
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 127 wyświetleń)

Re.: Karta wirtualna przedpłacona - przedłużenie

 
Odpowiedz
0 Lajków
Sad123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-03-2022
Wiadomość 3 z 3 (3 604 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy