Jak inwestować

Odpowiedz

Opłata za konto maklerskie aktywne.

Witam

Mam pytanie odnośnie opłaty za zmianę konta elastycznego na aktywne. Dla uproszczenia opiszę po prostu swoją sytuacje.

2 lipca aktywowałem konto 'aktywne' i w tym momencie zostało mi najpierw zablokowane a następnie potrącone 10zł z konta. Pod koniec miesiąca tj. 30 lipca chciałem zrezygnować z wariantu aktywnego aby nie zostało mi potrącone 10zł za kolejny miesiąc, jednak w chwili przełączenia konta z powrotem na elastyczne ponownie została mi naliczona opłata 10zł.

I teraz moje pytanie brzmi czy zrobiłem coś nie tak, czy po prostu należy liczyć się z ponowną opłata w przypadku rezygnacji.

To tylko 10zł jednak wolałbym w przyszłości uniknąć tego typu niepotrzebnych opłat.

Odpowiedz
0 Lajków
Robert489
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
30-07-2019
Wiadomość 1 z 5 (7 680 wyświetleń)

Re: Opłata za konto maklerskie aktywne.

Witaj,
za zmianę wariantu konta maklerskiego pobieramy opłatę 10 zł. Jeżeli wnioskujesz o zmianę z Konta Elastycznego na Aktywne, naliczamy ją, ale za prowadzenie konta w danym miesiącu już nie poniesiesz kosztów. Za ponowną zamianę na Konto Elastyczne naliczymy kolejną opłatę 10 zł.

Mam nadzieję, że teraz jest to dla Ciebie zrozumiałe. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
776
162
07-06-2017
Wiadomość 2 z 5 (7 642 wyświetleń)

Dzień dobry,

konto aktywne założyłem 1 kwietnia, czyli za kwiecień została pobrana tylko kwota aktywacyjna (10 zł). Rozumiem, że sytuacja jest analogiczna jeśli chciałbym wrócić do konta elastycznego 31 maja tj. płacę jedynie za zmianę konta?! (łączny koszt 20 zł)

Odpowiedz
0 Lajków
Nobody
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
5
0
13-12-2020
Wiadomość 3 z 5 (5 747 wyświetleń)

Jeżeli w maju zmienisz wariant konta maklerskiego z aktywnego na elastyczne to pobierzemy w tym miesiącu opłatę za zmianę wariantu  konta (10 zł), natomiast za prowadzenie konta w maju opłaty nie pobierzemy.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
46
6
15-06-2020
Wiadomość 4 z 5 (5 622 wyświetleń)

szczerze, przy tylu awariach jakie macie, to wstyd że w ogóle wyciągacie łapska po opłaty ...

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
40
22
03-12-2020
Wiadomość 5 z 5 (497 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: 007582/062021

Przekazałam Twoją wiadomość z prośbą o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia. 
Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Termin na rozpatrzenie reklamacji jest maksymalnym. 
Poczekaj proszę n

...

23-06-2021
007582/062021

Prosze o przyspieszenie zgloszenia nr 007582/062021 . Ile czasu trzeba czekac na odblokowanie konta .?! Obiecaliscie 2-3dni a czekam juz 2 tygodnie . Przez wasz bank czlowiek jest bez srodkow do zycia...

23-06-2021
Re: zamknięcie karty kredytowej

Standardowo kartę kredytową możesz zamknąć w naszym oddziale lub korespondencyjnie.
Jeśli chciałbyś zamknąć swoją kartę najlepiej jak skorzystasz z jednej z tych dwóch opcji.
Nasze oddziały są już otw

...

23-06-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy