Odpowiedz

Kontrakt terminowy

Witam, czy aby aby otworzyć pozycje na kontrakcie terminowym, wystarczą mi dostępne środki do inwestowania na pokrycie depozytu czy muszę one być "dostępne do wypłaty"

Mimo dostępnych środków do inwestowania znacznie przewyższających próg wymaganego depozytu, makler wyrzuca mi informacje o braku środków do pokrycia inwestycji.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Radek123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-05-2022
Wiadomość 1 z 3 (3 317 wyświetleń)

Re.: Kontrakt terminowy

Kontrakty terminowe rozliczają się w dniu transakcji (D+0). Jako depozyt może być wykorzystana tylko gotówka (czyli „dostępne do wypłaty” ). Nie można wykorzystać należności ze sprzedaży.

PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
88
19
15-06-2020
Wiadomość 2 z 3 (3 311 wyświetleń)

Re.: Kontrakt terminowy

Dziękuję bardzo za informacje.

Odpowiedz
0 Lajków
Radek123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-05-2022
Wiadomość 3 z 3 (3 306 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy