Jak inwestować

Odpowiedz

Jak zamknąć rachunek maklerski?

Witam ma problem. 

 

Jak zamknąć rachunek maklerski. Problemem jest to, że mam na nim śladowe akcje spółki, która wyleciała z GPW i nie wróci raczej. Jest obecnie spółką widmem, która nie prowadzi działalności. Nie ma opcji sprzedaży tych akcji, bo to śmieci bez wartości nie notowane na giełdzie. 

 

Jak tą sytuację rozwikłać legalnie? 

Odpowiedz
0 Lajków
Yamato
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (5 472 wyświetleń)

Re.: Jak zamknąć rachunek maklerski?

Możesz złożyć wypowiedzenie np. napisz do nas wiadomość przez moduł Makler. Umowę rozwiążemy, ale tak w 100% konta nie zamkniemy. Na pewno nie będziemy pobierać opłat itp. Konto będzie w takim stanie "nieaktywnym technicznym".

 

Gdyby kiedyś akcje wróciły do obrotu, to je masz. Nie znikną. To, co możesz z nimi zrobić to jedynie znaleźć kupca poza giełdą i sprzedać mu je na podstawie umowy cywilnoprawnej.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 471 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy