Odpowiedz

Re: Re.: Aplikacja Makler

Szanowni Państwo,

 

Czekam już 6h na odpowiedź, gdzie mogę złożyć reklamację na ciągłe przerywanie dostarczania usługi makler ing inarażanie mnie na straty pieniędzy. 

Odpowiedz
0 Lajków
wegnarjusz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
4
03-12-2020
Wiadomość 11 z 26 (5 866 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja Makler

Jeśli chcesz zgłosić reklamację wynikającą z tej niedostępności, przygotuj proszę dokładne informacje dotyczące okoliczności zaistniałego zdarzenia. Będziemy ich potrzebować, by reklamację rozpatrzyć.

Reklamację możesz zgłosić poprzez wiadomość w Moim ING. Możesz również skontaktować się z nami przez infolinię: 32 357 00 32 lub 801 127 301.

 

***

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 12 z 26 (5 864 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Makler

Od wczoraj aplikacja Makler znów nie działa wcale lub częściowo wyświetlając na zmianę brak dostępu lub „utracono połączenie z notowaniami”
Odpowiedz
0 Lajków
Memphis_
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-05-2021
Wiadomość 13 z 26 (5 699 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Makler

Wydaje Ci się. Wszystko działa jak należy. Widocznie robisz coś nie tak - po przeanalizowaniu wszystkich ewentualności ING z radością odpisze Ci bazując na kruczkach prawnych i licząc na zmęczenie że jakaś opcja istniała. Sami jeszcze jej nie znaleźli ale szukają - dlatego już nawet telefon mają wyłaczony.

 

Oj trzeba przenieść swoje oszczędności gdzie indziej. To już nie jest skandal tylko jawna kpina.

al12s
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
8
03-12-2020
Wiadomość 14 z 26 (5 631 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja Makler

@al12s Tak, aktualnie występują problemy z logowaniem do Moje ING. Infolinia działa już prawidłowo. Przepraszamy za utrudnienia Emotikon: Smutny

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 15 z 26 (5 627 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Makler

Racja @al12s Teraz wyrzuciło dostęp do całej aplikacji wiec nie dowiemy się która jej część nawala.  Można już natomiast zadzwonić na infolinie i dowiedzieć się np że bank ma problemy techniczne. 

Odpowiedz
0 Lajków
Memphis_
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-05-2021
Wiadomość 16 z 26 (5 605 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Makler

Nie odnotowujemy problemów z naszym systemem. Jeżeli masz problem ze swoim urządzeniem to zadzwoń na naszą infolinię 32 357 00 32 - pomożemy rozwiązać Twój problem.

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 17 z 26 (5 110 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Makler

Znowu nie działa makler .
Odpowiedz
0 Lajków
matsui
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
2
03-07-2021
Wiadomość 18 z 26 (4 327 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja Makler

Tak, trwają dziś prace, o których informowaliśmy wcześniej, np. tutaj: https://www.ing.pl/aktualnosci?news_id=1105154-niedostepnosc-modulu-makler-i-aplikacji-ing-makler-mo... 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
92
16
14-12-2020
Wiadomość 19 z 26 (4 324 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Makler

Do aplikacji INGMAKLER NIR można się zalogować … a na moim koncie ing zniknęła zakładka konto inwestycyjne - czyli brak dostępu do pieniędzy ! Bank powinien od razu dać komunikat o awari!!! I ile to potrwa !!!
Odpowiedz
0 Lajków
matsui
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
2
03-07-2021
Wiadomość 20 z 26 (4 318 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy