Odpowiedz

"Wspaniały" kontakt z ING

Od dłuższej chwili wiszę w waszym systemie z komunikatem: "Prosimy, poczekaj chwilę - wszyscy specjaliści są zajęci. Za chwilę, któryś się z Tobą połączy.". Rzecz jasna muszę się gapić w ekran i co jakiś czas klikać żeby mnie nie wylogowało...

 

Bo oczywiście cudowne ING musiało wywalić prostą opcję "wyślij wiadomość"... Dziękuję za "ułatwianie" i "upraszanie" życia klientów... :facepalm: (bo emoji tutaj blokujecie...)

 
 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1 z 7 (9 733 wyświetleń)

Re: "Wspaniały" kontakt z ING

Obecnie kontaktuje się z nami wiele klientów, dlatego czas oczekiwania może być nieco dłuższy. Robimy co w naszej mocy, aby każdy mógł z nami porozmawiać. Prosimy spróbuj ponownie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
59
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 7 (9 729 wyświetleń)

Re: "Wspaniały" kontakt z ING

Ta... zawsze się kontaktuje więcej... Nie można po prostu przywrócić opcji "wyślij wiadomość"? Nie zawsze potrzeba natychmiastowego kontaktu (tutaj zawsze jest telefon też) i dać ludziom wybór?

 

Co więcej, durny system i czas wylogowywania powoduje, że nawet czekając na odpowiedź konsultanta musiałem kliknąć, żeby mnie nie wylogowało... to jest tak "ciut ciut" żenujące....

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 3 z 7 (9 726 wyświetleń)

Re: "Wspaniały" kontakt z ING

Zapraszam do wizyty w banku, proszę się zwolnić z pracy, bo trzeba sprawę załatwić. To, że to jest bank, nie oznacza, że to niewolnicy. Nigdy nie dzwoniłem do banku w nocy, dajmy żyć i żyjmy dalej
Odpowiedz
0 Lajków
JB1
JB1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
28-10-2021
Wiadomość 4 z 7 (9 675 wyświetleń)

Re: "Wspaniały" kontakt z ING

@wojciech Dziękujemy za Twoją opinię w tej sprawie. Zapisaliśmy ją i przyjrzymy się aktualnym opcjom

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 5 z 7 (9 628 wyświetleń)

Re: "Wspaniały" kontakt z ING

[ Edytowane ]
Macie poblokowane infolinie z Waszego własnego powodu, zakładam że 90% dzwoniących to temat za lokowanej apki moje ING, poszliście po bandzie z tą decyzją, nie dając klientom innej opcji do wyboru, zostaje wymiana telefonu lub banku, ta druga opcja jest tańsza, więc może ktoś z władnych w ING zastanowi się nad dalszym działaniem prokonsumenckim
abiernat71
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
26-10-2022
Wiadomość 6 z 7 (9 626 wyświetleń)

Re: "Wspaniały" kontakt z ING


@JB1:
Zapraszam do wizyty w banku, proszę się zwolnić z pracy, bo trzeba sprawę załatwić. To, że to jest bank, nie oznacza, że to niewolnicy. Nigdy nie dzwoniłem do banku w nocy, dajmy żyć i żyjmy dalej

Ale moment, Ty starasz sie mi dociec czy się ze mną zgadzasz? Bo mam dysonans poznawczy. Toć ja postuluję, żeby zamiast ING na siłe idiotycznie wymagał "kontaktu na żywo" przywrócił opcję "wyślij wiadomość" w serwisie internetowym - ja wtedy nie muszę "wisieć na linii" a bank może mi odpowiedzieć kiedy im wiadomość wpadnie do kolejki. Tak zwany "win-win".

 

Chyba, że chodziło Ci o coś innego i tak po prostu bez sensu trajkotasz od sensu?

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 7 z 7 (9 503 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy