Odpowiedz

przelew do US ZUS

WItam, 

również należę do grona osób, którym nie podoba się funkcjonalność nowego ING,

czy może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie znajdę opcję przelewów specjalnych np ZUS US? w odbiorcach mam zapisane numery do tych urzędów, jednak jak próbuję wykonać przelew, to nie ma opcji specjalnych, jak wcześniej, np nr identyfikatora itp.. 

Zeby wykonać te przelewy musialam przelogowywać się na starą wersję systemu bankowości, a to nie tylko męczy co też utrudnia pracę. 

Chyba, że taka opcja jest, ale ja nie potrafię jej znaleźć? Co również potwierdza, że nowe ING jest nieintuicyjne..

Odpowiedz
0 Lajków
fistaszka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
09-07-2016
Wiadomość 1 z 4 (40 132 wyświetleń)

Re.: przelew do US ZUS

może jeszcze inaczej wyjaśnię o co mi chodzi, źle sformuowałam wcześniejszego posta

wcześniej korzystając z opcji przelewy wzorcowe, mogłam wysyłać przelewy specjalne tylko zmieniając numer odpowiadający za dany miesiąc, teraz zeby wysłać przelew do tych urzędów trzeba niepotrzebnie wypełniać milion różnych pol, które nie zmieniają się w róznych miesiącach.

 

Odpowiedz
0 Lajków
fistaszka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
09-07-2016
Wiadomość 2 z 4 (40 130 wyświetleń)

Re.: przelew do US ZUS

Jeśli chcesz zrobić przelew do ZUS lub US wybierz Wykonaj transakcję , następnie wybierz konto z którego chcesz zrobić przelew. W kolejnym etapie wybierasz Inne typy przelewów, gdzie rozwinie się lista przelewów i możesz wybrać przelew do ZUS.

Możesz zrobić przelew z listy ostatnio wykonanych przelewów - możesz wybrać z historii konta Ponów przelew. Formatka przelewu będzie już wypełniona, którą możesz edytować.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 3 z 4 (40 099 wyświetleń)

Re.: przelew do US ZUS

Każda z przedstawionych przez bank rozwiązań, wiąże się z wypełnianiem większej ilośći okienek bądź też koniecznością specjalnego wyszukiwania w wykonanych już przelewach! Proszę mi pokazać, gdzie w takiej sytuacji jest wyższość nowego systemu ING nad starym? Dlaczego zostają usunięte funkcje które działały wcześniej dobrze- przelewy wzorcowe?

Poza tym, w innych bankach jest możliwość zaplanowania przelewów do urzędów już automatycznie, nie rozumiem, czemu o takiej opcji ING nie pomyślało...

Odpowiedz
0 Lajków
fistaszka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
09-07-2016
Wiadomość 4 z 4 (40 012 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy