Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej


mview napisali:

Ja jestem bardzo zadowolona z nowego systemu, wyszukiwarka przy robieniu przelewów jest świetna. A przede wszystkim doczekałam się salda po każdej transakcji - dla mnie to było najwazniejsze. Wygląd nie jest dla mnie istotny, choć uważam że jest ok.  z resztą to kwestia czasu, każdy sie do nowego wyglądu przyzwyczai. Prosty, przejrzysty system. Brakuje mi jedynie (albo nie umiałam znaleźć) w zakładce karty - mozliwości ustalania limitu wypłat. W starym systemie miałam taka mozliwość - co było bardzo dobre, przed planowana większą wypłatą z bankomatu zwiększałam limit, potem mozna było go z powrotem zmniejszyć, było to bardzo bezpieczne. Innych wad nie widzę. Uważam że że tym razem zmiana jest bardzo korzystna. Emotikon: Szczęśliwy


@mview mam pytanie jeśli mógłbym się dowiedzieeć: Jak długo korzystasz z systemu bankowości elektronicznej w INGEmotikon: Szczęśliwy?

Długość czasu podaj proszę w latach lub miesiącach.

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 61 z 1 332 (53 992 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Zmiany są zawsze dobre, ale muszą być to zmiany na lepsze. Nowy wygląd bankowości internetowej niby dla laika, niby przejrzysty, ale jednak wolałbym odświeżenie interfejsu w stylu tabel, a nie chmurek, kółek czy innych dodatków. Widok ma być przjerzysty i ma odzwierciedlać podstawowe dane, a kliknięcie w dany produkt szczegóły. Nowy wygląd niby to umożliwa, ale jednak wygląd jak na zajęciach dzieciaków w przedszkolu.

Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 62 z 1 332 (53 952 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Zawsze po juz oficjalnym starcie nowego mojego ing czy jak to tam zwa stworzy sie styl i bedzie mozna sobie go dodac w ktorym finansometr bedzie ukryty jak tego nie wprowadza(chociaz wolabym oficjanie), a roboty bedzie na 1min jezeli ktos bedzie chcial skorzystac.

Nie liczą się już Ludzie
Odpowiedz
0 Lajków
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 63 z 1 332 (53 945 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Kurcze, troszeczke słabo, bo wyglada na to ze informacje o kontach indywiualnych oraz firmowych są lekko pomieszane. Otwierając "nowy system bankowosci internetowej" widzę konta indywidualne do ktorych mam uprawnienia.

 

Ale w kartach jest już mieszanka. Widzę tam:

  • Firmową kartę kredytową
  • Osobiste karty zbliżeniowe oraz 
  • Wirtualną kartę kredytową, która też była założona na potrzeby mojej działalnosci gospodarczej

 

Czy to jakieś jeszcze małe niedopracowanie? Błąd?

Odpowiedz
0 Lajków
DominikRas
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
3
02-11-2015
Wiadomość 64 z 1 332 (53 912 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Od lutego 2011 Emotikon: Szczęśliwy

mview
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
1
04-12-2015
Wiadomość 65 z 1 332 (53 774 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Przybywa zadowolonych z Nowego Systemu:-). Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej!Emotikon: Mrugający
Troche to pisze ironicznie a troche na powaznie:-)
To co mi w dalszym ciagu przeszkadza i z czym mam problem to ten wyglad na pierwszy luk "jak dla trzech latkow"Emotikon: Mrugający
Porzebuje jeszcze wiecej czasuEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 66 z 1 332 (53 717 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


mview napisali:

Ja jestem bardzo zadowolona z nowego systemu, wyszukiwarka przy robieniu przelewów jest świetna. A przede wszystkim doczekałam się salda po każdej transakcji - dla mnie to było najwazniejsze. Wygląd nie jest dla mnie istotny, choć uważam że jest ok.  z resztą to kwestia czasu, każdy sie do nowego wyglądu przyzwyczai. Prosty, przejrzysty system. Brakuje mi jedynie (albo nie umiałam znaleźć) w zakładce karty - mozliwości ustalania limitu wypłat. W starym systemie miałam taka mozliwość - co było bardzo dobre, przed planowana większą wypłatą z bankomatu zwiększałam limit, potem mozna było go z powrotem zmniejszyć, było to bardzo bezpieczne. Innych wad nie widzę. Uważam że że tym razem zmiana jest bardzo korzystna. Emotikon: Szczęśliwy


Fajnie, że podoba Ci się nowy system Emotikon: Mrugający

Cały czas wprowadzamy nowe funkcje w Moim ING, w tym limit wypłat. W przyszłym roku będzie dostępna taka opcja Emotikon: Szczęśliwy

pracujący informatycy.png
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaK
Były menedżer społeczności
Były menedżer społeczności icon
7
6
10-08-2015
Wiadomość 67 z 1 332 (53 594 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


JoannaK napisali:
Fajnie, że podoba Ci się nowy system Emotikon: Mrugający

Cały czas wprowadzamy nowe funkcje w Moim ING, w tym limit wypłat. W przyszłym roku będzie dostępna taka opcja Emotikon: Szczęśliwy


 Należę do osób negatywnie oceniających nowy system i działania pracowników przygotowujących te zmiany utwierdzają mnie w tej opinii. Limit wypłat nie jest żadną nową funkcją !!! Limit wypłat jest dostępny w ING BankOnline i chyba tylko przez zajęcie się ustalaniem kolorów kółek na stronie startowej Mojego ING zapomniano o tej i kilku innych ważnych funkcjach. Nie rozumiem radości z wprowadzenia "nowej funkcji". Przecież oznacza to tylko jedno, w listopadzie udostępniono klientom banku (banku!!!) niedopracowany i niefunkcjonalny system, przeładowany reklamą usług bankowych i narzędziami, z których nie wszyscy chcą korzystać, albo korzystają raz na jakiś czas. Zamiast dziecinnymi badziami i lajkami może warto byłoby zająć się usługami bankowymi.

sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 68 z 1 332 (53 489 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Zgadzam się z olbrzymią większością negatywnych opinii na temat nowego systemu. Nie powtarzając ich, dodam od siebie że:

1) Na głównej stronie wyświetla się diagram z ZAMKNIĘTĄ kartą kredytową, której limit wlicza się do budżetu w sekcji nazwanej "Mam". Po licho zaliczać limity zamkniętych kart kredytowych do bieżącego zestawienia - przecież powoduje to tylko zamieszanie. System informuje mnie, że "Mam" nie 2 000 PLN ale 12 000 PLN, wliczając zamkniętą dawno kartę... 

2) Nie sposób odczytać nagłówków poszczególnych sekcji na stronie głównej - zachodzą na pola "Sprawdź". Z ciekawości sprawdziłem, że w wersji demo wyglądają jak należy - a po zalogowaniu na własne konto nic nie sposób dojrzeć... Używam Safari na Mac OS X.

3) Brak "podpiętego" konta firmowego dyskwalifikuje serwis. Czekam na jak najszybsze wdrożenie.

Jak na razie oceniam nowy system jako kompletnie niefunkcjonalny, logując się w ostatnim czasie kilkanaście razy wszystkie operacje wykonywałem w starej wersji - nową tylko "podziwiając".

 

st_dadi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
6
08-12-2015
Wiadomość 69 z 1 332 (53 447 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Drogi INGEmotikon: Szczęśliwy,

Z moje strony dot. wersji bankowosci mam pytania takie:

1. Sekcja Moje Finanse i Karty. Czy będzie możliwość nazwania swoich  kart? Przy roznych typach rachunków ROR dajecie taka możliwość a przy kartach juz nie. Z cego to wynika? Jesli ktos ma duzo kart i miałby je ponazywane wg swoich opisów byłoby duuuzo lepiej i łatwiej korzystac z systemu. Proszę o wzięcie pod uwagę mozliwości tej zmiany. Wiem ze to sporo pracy ale moze warto.

2. W jakim celu w sekcji Miesiac jest opcja Kozrystaj z Blika + Paragony z telefonie? Czysta reklama na pierwszej stronie?Emotikon: Szczęśliwy Ale po co? Brudzi to tylko zawartość tej pierwszej strony i tak na razie mało przejrzystej.

3. W momecie logowania sie do "starej" czyi obecnej wersji systemu to nawet na ekranach gdzie mam słabą rozdzielczość ekranu wszystko widze na jednej stronie (pierwsz strona po logowaniu) i stad moge "wejsc dalej" a w nowej wersji p ozalogowaniu od razu musze przewijac w dol zeby zobaczyc cos wiecej. To pytanie "do zastanowienia" a nie chlapnia ze przekazemy do Departamentu odpowiedzialnego.

Probuje sie przekonac do nowej wersji ale nie jest to łatweEmotikon: Smutny

Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 70 z 1 332 (53 403 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy