Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

1. @atmt
2. @Kiecam
3. @Saszka
4. @?
Nawet jesli to jest beta wersja nowego systemu to czemu ona przypomina serwis dla trzech latkowEmotikon: Szczęśliwy- tym mam najwiekszy problem.
Obecne rozwiazanie ingonline na pierwszej stronie jest dla mnie super!Emotikon: Szczęśliwy
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 51 z 1 332 (26 340 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To już byłby dla mnie szczyt marzeńEmotikon: Szczęśliwy "Tryb classic" mógłby być po prostu obecną zakładką "Moje finanse". Proste, przejrzyste, bez wodotrysków.
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 52 z 1 332 (26 312 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To ja znowu w drugą stronę - nie likwidujcie finansometru, to jedno z najlepszych narzędzi do zarządzania swoimi finansami. Jeśli człowiek CHCE zwracać uwagę na co ile wydaje to lepiej sobie tego nie wyobrażam. Opcja "ukrycia" go może być, ale nie usuwajcie go całkowicie, zbyt wiele dobrego można z niego wyciągnąć jak się ruszy głową.

Odpowiedz
0 Lajków
Stonish
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
3
28-11-2015
Wiadomość 53 z 1 332 (26 286 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Podpisuję się obiema rękami pod pomysłem "trybu classic" tak jak jest w ING Bank Online. Wątpię jednak aby nasze wpisy i ankiety odniosły jakikolwiek skutek, gdyż zespół kilkunastu osób, pracujących nad nową wersją serwisu musi przecież udowodnić, że Moje ING jest najlepsze i wszystkim podoba się finansjometr oraz inne nowinki dla dzieci.

sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 54 z 1 332 (26 274 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie no wiadmo nie ma szans zeby zlikwidowali jak to byl/jest szlagowy ich produkt i funcjonalniacia sie szczycaEmotikon: Szczęśliwy
Marketing swego czasu chyba tez wkladal to do ust w reklamach Panu Kondradowi. Ostatnio ciut ciszej o Finasometrze w reklamach ale jak widac w nowej odslonie bedzie gral pierwsze skrzypce. Ja tam wole Excela-tradycyjnie i pewnie i skrojony pod moje potrzebyEmotikon: Szczęśliwy
Mam nadzieje ze chlopcy i dziewczeta a ing jednak wprowadza funcjonalnisc poprzez Personalizacje ukrycia FinansometruEmotikon: Szczęśliwy-wtedy dadza dowid na to ze wslu**beep**a sie w potrzeby tlumuEmotikon: Szczęśliwy.
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 55 z 1 332 (26 239 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ja jestem bardzo zadowolona z nowego systemu, wyszukiwarka przy robieniu przelewów jest świetna. A przede wszystkim doczekałam się salda po każdej transakcji - dla mnie to było najwazniejsze. Wygląd nie jest dla mnie istotny, choć uważam że jest ok.  z resztą to kwestia czasu, każdy sie do nowego wyglądu przyzwyczai. Prosty, przejrzysty system. Brakuje mi jedynie (albo nie umiałam znaleźć) w zakładce karty - mozliwości ustalania limitu wypłat. W starym systemie miałam taka mozliwość - co było bardzo dobre, przed planowana większą wypłatą z bankomatu zwiększałam limit, potem mozna było go z powrotem zmniejszyć, było to bardzo bezpieczne. Innych wad nie widzę. Uważam że że tym razem zmiana jest bardzo korzystna. Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
mview
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
1
04-12-2015
Wiadomość 56 z 1 332 (26 129 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy w nowym systemie planowana jest funkcja anulowania przelewów oczekujących?

Odpowiedz
0 Lajków
Saszka
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
14
16
30-11-2015
Wiadomość 57 z 1 332 (26 121 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Nie mamy tego w planach. Zasady w przypadku przelewów pozostają te same.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 58 z 1 332 (26 069 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Proszę przywrócić odbiorców w formie listy. Wyszukiwarka jest OK ale oprócz tego lista jest o wiele bardziej pomocna. Zamiast siedzieć nad wyszukiwarką i przypominać sobie jak nazywał się odbiorca na liście mam wszystkich wyświetlonych.
P.S.
"Lepsze jest wrogiem dobrego"
tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
05-12-2015
Wiadomość 59 z 1 332 (26 061 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Super pomysl! Popieram calym sercem i rozumemEmotikon: Szczęśliwy Przywrocmy chocby trzema kliknieciami ale przywrocmy spis liste przelewow wzorcowych ewentualnie dodajcie proszę mozliwosc tagowania przelewowEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 60 z 1 332 (26 044 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy