Odpowiedz

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Byłem w ING 25 lat i z powodu nowego, wprowadzanego tam systemu bankowości internetowej, likwiduję wszystkie związki z tym bankiem, konta, karty, lokaty dewizowe i złotowe. Zdecydowanie polecam innym odejście od instytucji, która nie widzi potrzeb swoich klientów, nie podejmuje nawet rzeczowej dyskusji na temat proponowanych rozwiązań.
Rene
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
6
24-10-2017
Wiadomość 1251 z 1 332 (10 837 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Podobnie jak ja. Założyłem rachunek w Banku Śląskim, jeszcze wtedy o ING nikt nie słyszał...

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 1252 z 1 332 (10 640 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

@augustZgodnie z piątym punktem naszego regulaminu zabrania się umieszczania postów, które są bezpośrednimi i bezpodstawnymi atakami na innych Użytkowników społeczności. Prosimy Cię o przestrzeganie tej zasady.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 1253 z 1 332 (10 516 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy ING może odpowiedzieć, dlaczego jest jedyną instytucją bankową, która co weekend ma przerwy techniczne?
Przecież to jakaś masakra jest. Co tydzień macie przerwy techniczne.
Śledzę stronę Bankier.pl i ING jest jedynym bankiem, który praktykuje takie przerwy co weekend. Żaden inny Bank, np mBank, BZWBK czy nawet PKO BP nie ma tyle przerw technicznych!
Z czego to wynika? I kiedy to się skończy?!

Poza tym jestem z banku zadowolony poza jednym wielkim minusem - brak w Direct wszystkich darmowych bankomatów, nawet poza symboliczną (np 5zł miesięcznie) opłatą miesięcznie.
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1254 z 1 332 (10 420 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Świadczyć to może o niesłabnącym rozwoju tego Banku, z czego powinniśmy się cieszyć Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1255 z 1 332 (10 369 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Emotikon: LOLEmotikon: LOLEmotikon: LOLEmotikon: LOL
Odpowiedz
0 Lajków
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1256 z 1 332 (10 359 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Od roku korzystam z rozwiązania
https://next.n26.com/en-eu/black

Zastanawiam si dlaczego to nie może być tak uproszczone w pl Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1257 z 1 332 (10 338 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

@viggen Jeśli jest taka konieczność, przeprowadzamy prace serwisowe. Staramy się o nich wcześniej informować, tak jak było w tym przypadku. Dajemy też znać, jakie obszary najprawdopodobniej nie będą działać. Prace prowadzimy w godzinach nocnych, żeby zmniejszyć ich uciążliwość dla klientów. Są one też związane z ciągłą optymalizacją i poprawą systemu, który na bieżąco modyfikujemy i unowocześniamy, tak, aby sprostać oczekiwaniom i sugestiom użytkowników.

Cieszę się, że jesteś zadowolony z naszego banku. Jeżeli zależy Ci na bezpłatnych bankomatach w Polsce, to możesz mieć konto Komfort. Twoją propozycję dodatkowej opłaty za bezpłatne bankomaty przy koncie Direct przekazałam do osób zajmujących się naszą ofertą.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 1258 z 1 332 (10 214 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Podkreślić w tym miejscu należy, że konto komfort jest płatne. Zaletą możliwość współdzielenia. Wadą jest to, że nie jest to pakiet kompletny na przykład wraz z kontem walutowym co przekłada się na pewne ograniczenia.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1259 z 1 332 (10 167 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Dlaczego po ostatniej aktualizacji, nie ma klawiatury ekranowej w przeglądarce MS Edge? Klawiatura ekranowa jest w Firefox i Chrome. Także wygląd ekranu wpisywania hasła w Edge jest inny niż w FF i Chrome.
Odpowiedz
0 Lajków
marikkk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-12-2017
Wiadomość 1260 z 1 332 (9 934 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy