Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej


wojciech pisze:

Jako bank chyba macie informację:

- ile macie użytkowników;

- ile użytkowników dziennie/miesiecznie loguje się do systemu bankowego online na komputerze, ile w aplikacji mobilnej;

- ile użytkowników wykonuje dziennie/miesięcznie przelew przez system online na komputerze a ile przez aplikację mobilną.

 

 


Ja bym jeszcze chętnie poznał statystyki ilu użytkowników loguje się, przewija ekran w dół i klika "Poprzednia wersja systemu".

A zmiana obrazka na ekranie logowania rozłożyła mnie na łopatki. To tak jakby samochód jeździł tylko na jedynce, a producent wymieniał kolory tapicerki. Gdzie personalizacja tego całego bajzlu? Gdzie możliwość podejrzenia wszytskich kont (prywatnych i firmowych) "na pierwszy rzut oka"? Gdzie możliwość wyłączenia śmieci typu analiza wydatków czy 'warto wiedzieć'? Gdzie dziesiątki różnych innych postulatów poruszanych tu przez forumowiczów, którym jednak najwyraźniej nadal zależy na posiadaniu konta w ING? A wy zmieniacie obrazki... Menadżer tego wszystkiego to doprawdy tęga głowa.

atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 1131 z 1 332 (15 567 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To mówisz, że gdzie mam nacisnąć to sprawdzanie pisowni?

Mój ekran

A edycja odbiorcy powoduje zmianę danych odbiorcy, a nie przelewu. W efekcie piszemy nowy przelew, gdzie musimy od nowa pisać tytuł.

Nie wiem co jest trudne do zrozumienia w fakcie, że pisanie od nowa tytułu z numerem klienta i innymi danymi jest kłopotliwe. Mam wrażenie, że kontakt z wami jest na poziomie infolinii z siedzibą w Indiach. Zawsze odpowiadacie, zawsze grzecznie, a wasze porady można sobie wsadzić tam gdzie nie wypada pisać bo będzie **beep**

 

PS

Chyba zamieściłem zrzut ekranu z mojego komputera, ale nie jestem pewien bo zabrakło wam przycisku "zamieść grafikę". To pewnie moja wina, bo przecież nie wasza…

romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 1132 z 1 332 (15 557 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Wchodzę na wykonaj transakcję. Mam okno wyszukiwania. Wpisuje pierwsze znaki odbiorcy i podświetla mi transakcje. Klikam. Modyfikuje ewentualny tytuł o zmianę nr faktury, sprawdzam kwotę i wysyłam. Nie znam prostszego i szybszej realizacji. Dawno zrezygnowałem z listy odbiorców.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1133 z 1 332 (15 514 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Co jeśli odbiorca ma kilka różnych kont? Co jeśli nie pamięta się nazwy odbiorcy? W przelewach wzorcowych można sobie ponazywać przelewy jak się chce. Obecne rozwiązanie jest wygodne ale tylko w tym jednym poddanym przez Ciebie przypadku.

atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 1134 z 1 332 (15 489 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Mam jednego odbiorce i trzy różne rachunki, osobno za czynsz, drugi za wodę i ostatni za fundusz remontowy. Wyszukiwarka podpowiada w ten sposób, że widzę z tytułu, który mam do którego. Dla mnie proste.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1135 z 1 332 (15 470 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

"Modyfikuje ewentualny tytuł o zmianę nr faktury, sprawdzam kwotę i wysyłam."

Jak to miło gdy się wypowiadasz w temacie którego nie znasz.

Powyżej napisałem, że w nowym systemie nie można zmienić numeru konta na przelewie bo jest to właściwie jedyna niezmienialna rzecz, a moderator radzi mi zmienić numer konta na liście odbiorców z której tak jak ty też nie korzystam.

Nie przeczytałeś tego, a radzisz mi jak zmienić tytuł przelewu. Niestety nie popisałeś się.

romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 1136 z 1 332 (15 463 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Za każdym razem Twój odbiorca ma nowy numer konta?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1137 z 1 332 (15 458 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Jak się ma zrobić 2, 3 przelewy to sobie można sprawdzać, kombinować. Jesli przelewów jest więcej, to znacznie lepszą formą było korzystanie z ulubionych. Jeśli ktoś lubi korzystać z tego nowego potworka to jego broszka, ale dajcie żyć tym którzy chcą normalności.
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1138 z 1 332 (15 449 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie za każdym, ale kiedy już mam zmienić to w starym systemie było łatwiej.

romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 1139 z 1 332 (15 443 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@romil Tak jak wspomniał Marcin, funkcja sprawdzania pisowni była dostępna wcześniej. Teraz podkreślanie błędów działa automatycznie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 1140 z 1 332 (15 370 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy