Odpowiedz

nowa bankowość a komunikaty w poczcie...?

idąc za "instrukcją" w poczcie odnośnie założenia nowego stałego zlecenia czy spłaty karty, mam wrażenie (nie tylko zresztą wrażenie), że dotyczy ona starego systemu...

Odpowiedz
0 Lajków
echoe
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
4
0
11-03-2016
Wiadomość 1 z 6 (8 454 wyświetleń)

Re.: nowa bankowość a komunikaty w poczcie...?

@echoe Prosimy doprecyzuj: piszesz o Komunikacie dla Użytkowników Systemu bankowości internetowej, który wysłaliśmy na początku marca czy o jakiejś innej instrukcji?





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (8 394 wyświetleń)

Re.: nowa bankowość a komunikaty w poczcie...?

już precyzuję - nie miałem na myśli wiadomości z początku marca ani żadnej konkretnej instrukcji...
Otrzymałem ostatnio dwie wiadomości - jedną odnosnie zakończenia stałego zlecenia platniczego i drugą o rozliczeniu karty kredytowej. Mam wrażenie, że fragmenty tych wiadomości dotyczą "starego" systemu, gdyż ciężko w nowym znaleźć wskazane zakładki czy opcje. Poniżej wspomniane fragmenty komunikatów:

"Możesz założyć nowe zlecenie z danymi tego samego odbiorcy. Przejdź do Historii operacji i wybierz Załóż stałe zlecenie lub przejdź do Stałych zleceń i wybierz Lista zakończonych stałych zleceń."

oraz

"Aktualne miesięczne zestawienie transakcji na rachunku karty kredytowej dostępne jest w części Karty - > Karty kredytowe -> Zestawienie transakcji."

Na tą chwilę tylko takie przypadki wyłapałem... ale może ich być więcej?
Odpowiedz
0 Lajków
echoe
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
4
0
11-03-2016
Wiadomość 3 z 6 (8 386 wyświetleń)

Re.: nowa bankowość a komunikaty w poczcie...?

@echoe Sprawdzimy to. Prosimy jeszcze o informację czy te wiadomości otrzymałeś w ING BankOnLine czy w Moim ING?





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (8 385 wyświetleń)

Re.: nowa bankowość a komunikaty w poczcie...?

chciałbym je otrzymać w starym systemie... ale od kilku dni klikając w Wiadomości przenosicie mnie do nowego systemu... :/
Odpowiedz
0 Lajków
echoe
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
4
0
11-03-2016
Wiadomość 5 z 6 (8 374 wyświetleń)

Re.: nowa bankowość a komunikaty w poczcie...?


echoe pisze:
już precyzuję - nie miałem na myśli wiadomości z początku marca ani żadnej konkretnej instrukcji...
Otrzymałem ostatnio dwie wiadomości - jedną odnosnie zakończenia stałego zlecenia platniczego i drugą o rozliczeniu karty kredytowej. Mam wrażenie, że fragmenty tych wiadomości dotyczą "starego" systemu, gdyż ciężko w nowym znaleźć wskazane zakładki czy opcje. Poniżej wspomniane fragmenty komunikatów:

"Możesz założyć nowe zlecenie z danymi tego samego odbiorcy. Przejdź do Historii operacji i wybierz Załóż stałe zlecenie lub przejdź do Stałych zleceń i wybierz Lista zakończonych stałych zleceń."

oraz

"Aktualne miesięczne zestawienie transakcji na rachunku karty kredytowej dostępne jest w części Karty - > Karty kredytowe -> Zestawienie transakcji."

Na tą chwilę tylko takie przypadki wyłapałem... ale może ich być więcej?

Dziekujemy za czujność. Pracujemy nad weryfikacją wiadomości oraz sposobem ich prezentacji, aby treści przekazywane były unikalne.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (8 347 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy