Odpowiedz

moje finanse

Na moim koncie w polu "mam" wyświetla sie inna kwota niz mam w rzeczywistości, nawet jesli dodam wszystkie

oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytura to itak kwota jest prawie podwójna, czy inni też tak mają, czy tylko ja? jak sprawić zeby ta kwota ożyła a nie zniknęłaEmotikon: Szczęśliwy? oczywiście żartuje, czy to zwyczajnie błąd?

franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 1 z 9 (13 629 wyświetleń)

Re.: moje finanse

W sekcji „mam” powinna prezentować się kwota zarówno Twoich produktów, jak i również tych, gdzie jesteś upoważniona. Dodatkowo sumowane są tam pieniądze z produktów kredytowych jak np. karta kredytowa, limit zadłużenia w koncie. To są środki, z których możesz skorzystać w każdej chwili.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 9 (13 603 wyświetleń)

Re.: moje finanse

Wygląda na to, że użytkownicy nie podzielają poglądów pojektanta systemu...

dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 3 z 9 (13 555 wyświetleń)

Re.: moje finanse


MartaK pisze:

W sekcji „mam” powinna prezentować się kwota zarówno Twoich produktów, jak i również tych, gdzie jesteś upoważniona. Dodatkowo sumowane są tam pieniądze z produktów kredytowych jak np. karta kredytowa, limit zadłużenia w koncie. To są środki, z których możesz skorzystać w każdej chwili.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.


A w planie zapewne jest aby pokazywać również całkowitą zdolność kredytową klienta. Kiedy wystarczająco się obraz zaciemni Klient nie będzie wiedział, czy wydaje jeszcze swoje pieniądze, czy już się zadłuża. Temu służy pokazywanie limitów zadłużenia w koncie jako dostępnych środków. Dobre, nie?

mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 4 z 9 (13 546 wyświetleń)

Re.: moje finanse

Ponoć stan kont IKE również pojawia się w sekcji mam. Dlaczego by nie dodać tam także salda konta emerytalnego w ZUS?

O czytelną informację o posiadanych środkach prosimy się od samego początku i bank nic tu nie zrobił.

dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 5 z 9 (13 528 wyświetleń)

Re.: moje finanse

Dziękuję za odpowiedzi, nie wiem kto ma rację, ale wygląda na to że w polu "mam" pojawia się kwota przypuszczalnej zdolności limitu zadłużenia, bo ja nie mam żadnej karty kredytowej, ani przyznanego limitu. A nawet z powodu że zarabiałam w euro to nie mogłam otrzymać żadnych z tych produktów kredytowych.
Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 6 z 9 (13 500 wyświetleń)

Re.: moje finanse

No to widzę, że jeszcze lepsze jaja bank stworzył. Mi dolicza tylko limit karty kredytowej, już kiedyś zwracałem uwagę na ten problem, ale bank twierdzi, że to nie problem tylko tak ma być. Hmmm... To może nazwać tą sekcję "Mogę mieć, ale muszę oddać". Sekcja MAM powinna sumować tylko realne pieniądze z kont i nic poza tym. Druga rzecz, że po "genialnym" rozdzieleniu kont osobistych i firmowych bez kalkulatora nadal nie wiem ile MAM bo muszę się przełączać i dodawać. Po raz milionowy kłania się personalizacja - w tym przypadku możliwość wyboru, które konta i ew. karty brać pod uwagę w tej sekcji.

atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 7 z 9 (13 390 wyświetleń)

Re.: moje finanse

Czy moderator mógłby tu napisać co w sumie zawiera/może zawierać sekcja "mam"?

My tu gdybamy, że mozliwy limit kredytowy, konta emerytalne, a może wciąż nie doceniamy wyobraźni "tfórcy".

 

A tak na poważnie - te mylące kółka powinno dać się całkowicie wyłaczyć lub wybrać co mają pokazywać. Włącznie z kontami firmowymi.

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 8 z 9 (13 378 wyświetleń)

Re.: moje finanse

Już chyba wiem o co chodzi w tym poluEmotikon: Szczęśliwypożyczki gotówkowe tez są brane pod uwagę, tylko zapomniano tam dopisać minus hi.. no chociaż.. minus i wszystkie plus to może jednak wychodzi na plusie? u mnie z matematyki to nie ma się czym chwalić.
Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 9 z 9 (13 367 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy