Odpowiedz

Re: Zbieg egzekucji komorniczje

[ Edytowane ]
Mam ten sam problem
Odpowiedz
0 Lajków
KamilMie
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
17-09-2021
Wiadomość 11 z 12 (2 700 wyświetleń)

Re: Zbieg egzekucji komorniczje

Mam podobną sytuację. Co najlepsze - dwa lata temu identycznie, zbieg egzekucji, blokowanie - odblokowanie środków. Bank mi mielił kasę przez chyba 1.5 roku a któregoś dnia całkiem odblokował. Straciłem z 200 zł gdyż przy comiesięcznym odblokowywania środków pobierał opłatę za kartę.
Dziś znów tą samą sytuacja. Od pół roku powtarza się cykl blokowania, pobierania kasy za konto i wracania pomniejszonej kwoty. Na infolinię miła Pani powiedziała, że nic nie może zrobić- mam kontaktować sie z komornikami. Oni znów, że nie dostaną tej kasy gdyż to bank blokuje Emotikon: Mrugający błędne koło.
Odpowiedz
0 Lajków
amalghaid
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-11-2021
Wiadomość 12 z 12 (2 496 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy