Odpowiedz

Zakładka Moje Finanse

Mam pytanie o zakładkę "Moje Finanse" w nowym "Moje ING", a chodzi konkretnie o sprawę pojawienia się w tej zakładce produktów, których nie powinno tam być. Dzisiaj rano w zakładce tej miałem widoczną kartę kredytową (link do złożenia wniosku o KK) oraz dwie pożyczki gotówkowe na określone kwoty (linki do złożenia wniosków).

Dlaczego bank umieszcza reklamy swoich produktów w takim miejscu jak zakładka "Moje Finanse" ? Czy umieszczenie tych produktów w "Moich Finansach" jest traktowane przez bank jako oficjalne wnioski w trakcie rozpatrywania ? Brakuje Wam miejsca na stronie głównej, gdzie możecie sobie reklamować swoje produkty do woli ? Co trzeba zrobić aby nie powtarzały się takie niespodzianki ? Jeśli będę chciał kartę kredytową albo pożyczkę to wiem co trzeba zrobić !

Dodam tylko, że dzisiaj po południu reklamy te zniknęły.  Czy już się nie pojawią ??

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 1 z 1 (5 630 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy