Odpowiedz

Spread w kantorze

[ Edytowane ]

Cześć, może mi ktoś wytłumaczyć dlaczegow Kantorze w Moje ING posiadam ogromny spread - około 3,5%?

Zakup USD - 4,35 pln

Sprzedaż USD - 4,19 pln

Dodam, że w kantorze w innym banku spread wynosi około 0,8%.

Pytam ponieważ wymiana bezpośrednio w ING byłaby dużo wygodniejsza.

Odpowiedz
0 Lajków
Ciechw
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-03-2022
Wiadomość 1 z 2 (3 101 wyświetleń)

Re: Spread w kantorze

Kurs w Kantorze ustalamy na podstawie analizy rynkowej. Strona odświeża się automatycznie co 5 sekund.
Jeśli ten kurs akceptujesz, zatwierdzasz wtedy wymianę w swojej bankowości.

Różnice w kursach transakcji na kontach prywatnych mogą wynikać z kwoty wymiany - ale także z innych czynników, które zależą np. od:
- produktów, które masz,
- rodzaju transakcji, które wykonujesz.

 

Oznacza to, że prezentowany kurs może się różnić u innej osoby w danym czasie.

Kantor działa 24/7. Po zatwierdzeniu, przelew masz praktycznie od razu na koncie.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 048 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy