Odpowiedz

Samoczynne wylogowywanie z modułu makler

Dzień dobry,

 

regularnie występuje problem, który objawia się tym, że po zalogowaniu do modułu makler, będą aktywnym np. poprzez zmiane zakładek albo próbę zrealizowania transakcji nagle pojawia się okienko, że zostałem wylogowany. Następnie muszę się raz jeszcze zalogować, znowu mogę pracować od kilku sekund do kilkunastu minut (nie ma tu prawidłowości) i znowu nagle niespodziewanie jestem wylogowany.

Jest to bardzo uciążliwe. Proszę o infromację z czego wynika problem i czy ING jest w stanie to naprawić.

Odpowiedz
0 Lajków
witek1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-06-2020
Wiadomość 1 z 3 (3 388 wyświetleń)

Re.: Samoczynne wylogowywanie z modułu makler

A czy przypadkiem nie jesteś zalogowany 2-krotnie, w dwóch oknach przeglądarki? Jezeli tak jest, wyloguj się z jednego okna, problem powinien ustąpić jak ręką odjął. Miałem to samo.

Odpowiedz
0 Lajków
grzcyg
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
17-07-2019
Wiadomość 2 z 3 (3 360 wyświetleń)

Re: Samoczynne wylogowywanie z modułu makler

@witek1 czy rzeczywiście nie byłeś zalogowany w dwóch oknach przeglądarki jak wspomina @grzcyg?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 300 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy