Odpowiedz

Profil zaufany

Mam problem z założeniem profilu zaufanego, podczas zakładania strona banku wyświetla komunikat o niewystarczających danych i zaleca ich sprawdzenie.
Oczywiście dane są prawidłowe i nie wiem czy muszę się wybrać do oddziału czy może jest to tymczasowy błąd. Warto nadmienić, że jestem osobą niepełnoletnią, ale wiem, że profil zaufany można założyć przed 18 rokiem życia, a mi zależy na logowaniu za pomocą ING.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (11 321 wyświetleń)

Re: Profil zaufany

@Konto usunięte w przypadku poświadczenia przez nas, aby założyć profil zaufany musisz mieć ukończone 18 lat. W chwili obecnej nie posiadasz dla nas pełnej zdolności do czynności prawnych. Jest to powód odmowy w pośredniczeniu w założeniu tego profilu.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (11 318 wyświetleń)

Re: Profil zaufany

A tak z ciekawości system przyporządkowuje identyfikator użytkownika ePUAP według jakiegoś schematu czyli na przykład nazwisko czy ciągi liczb?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (11 312 wyświetleń)

Re: Profil zaufany

@Konto usunięte przykro mi, ale to już ie jest pytanie do nas, a administracji platformy ePUAP.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (11 310 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy