Odpowiedz

Problem z logowaniem

Cześć,

Od dłuższego czasu mam problem w przeglądarce Safari na Iphone (probowalam tez z chrome - to samo). Wszystkie szybkie płatności przekierowują do banku, profil zaufany to samo, a przeglądarka wyświetla informacje, że mam zezwolić na pliki cookies. W telefonie ta opcja jest odblokowana i korzystam w ten sam sposób nic nie zmieniając cały czas. Nie otwiera się okno do logowania. Przy odświeżeniu zaczyna działać, ale z kolei tracę możliwość płatności lub zalogowania się do profilu zaufanego
Odpowiedz
0 Lajków
Dorotaagnieszka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-11-2021
Wiadomość 1 z 6 (5 734 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

Udało nam się ustalić, że dotyczy to ostatnio wprowadzonych zmian w regułach bezpieczeństwa od firmy Apple. Wystarczy, że zaktualizujesz oprogramowanie do nowej wersji, czyli 15. Jeżeli nie widzisz jeszcze aktualizacji na telefonie/komputerze, to powinnaś móc ją wywołać na komputerze poprzez wyszukiwanie aktualizacji na urządzeniu (po podpięciu telefonu do komputera też to powinno być możliwe). Dodatkowo sprawdź, proszę wersje przeglądarek, z których korzystasz. Rekomendowana wersja Safari to 12.1.2 (i nowsze). W przypadku Chrome jest to wersja 82 (i nowsze).





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 2 z 6 (5 655 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

Czyli iphone 6s już odpada. Właśnie zaktualizowałem do najnowszej możliwej 14.8.1 i dalej nie można użyć banku do logowania do profilu zaufanego. Jeszcze jakieś 2 msce temu można było. Możecie coś jeszcze poprawić w tym kierunku?
Odpowiedz
0 Lajków
Marcin_
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-11-2021
Wiadomość 3 z 6 (5 583 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

Zgłoś nam to na czacie w Moim ING lub pod numerem 32 357 00 69. Przekażemy Twoje sugestie do odpowiedniego zespołu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 6 (5 575 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

[ Edytowane ]

Nie pamietam hasła do aplikacje mobilej

Żądło Łukasz
Odpowiedz
0 Lajków
stazad7632
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-04-2022
Wiadomość 5 z 6 (4 659 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

Abyś mógł zmienić PIN do aplikacji, to na ekranie logowania wybierz opcję: Nie mogę się zalogować. Poprosimy Cię o 5 losowych znaków z Twojego hasła do bankowości internetowej. 
Jeśli go nie pamiętasz, to nadasz go na nowo na stronie Centrum Pomocy:
https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 6 z 6 (4 610 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy