Odpowiedz

Potwierdzenia przelewu

[ Edytowane ]

Czy tylko u mnie coś się ostatnio zmieniło, że wydruk potwierdzenia (oryginał) wygląda jak ksero? Co się stało, że LEW oraz ING są teraz czarno białe na potwierdzeniu a nie pomarańczowe? Kiedy wróci to do czasów, że ING z Lwem będzie w kolorze barw banku a nie czarno białe, co dzięki temu nie będzie to wyglądać jak ksero a jak oryginał?

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (2 458 wyświetleń)

Re: Potwierdzenia przelewu

Potwierdzenia przelewów generowane w Moim ING są czarno białe już od dłuższego czasu i nie planujemy wracać do poprzedniego wyglądu potwierdzeń transakcji. Sam kolor nie wpływa na to, czy jest to oryginał, czy też nie. Na wydruku jest dodatkowo widoczna informacja o czasie generowania dokumentu oraz na jakiej podstawie został wygenerowany. Dziękujemy jednak za Twoją opinię na ten temat. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 400 wyświetleń)

Re: Potwierdzenia przelewu

Kolorowe o kolorze pomarańczowym znak ING oraz LEW wyglądało to zdecydowanie lepiej estetycznie.

Mam nadzieję, że ING wróci do tego Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 3 z 3 (2 385 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy