Odpowiedz

Potrzebuje pomocy

Chciała bym się dowiedzieć czy można w aplikacji lub telefonicznie zmienić numer telefonu ponieważ nie zostaw zmieniony tak jak powinien.
Odpowiedz
0 Lajków
Natpod2258
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 465 wyświetleń)

Re: Potrzebuje pomocy

[ Edytowane ]

Od dłuższego czasu nie był ten temat poruszany przez użytkowników- chętnie przypomnę wszystkie możliwości😊

Rozumiem, że masz na myśli numer telefonu do autoryzacji transakcji?
W usłudze internetowej Moje ING zmienisz go, jeżeli masz dostęp do obecnego.

Wtedy w sekcji:

  • Dane i ustawienia/Bezpieczeństwo

możesz zmienić numer telefonu. Przesyłamy dwa kody autoryzacyjne:

  • pierwszy na obecny numer, który jest w systemie,
  • drugi na nowy, który podasz.

Po wpisaniu obu kodów- zmienisz numer telefonu🙂


Jeżeli nie masz dostępu do obecnego numeru telefonu lub jest on nieprawidłowy- podczas jednej wizyty w oddziale banku możesz zmienić numer do autoryzacji. Wystarczy dokument tożsamości🙂

 

Może się jednak zdarzyć tak, że nie możesz zmienić numeru online ani podejść do oddziału- co wtedy?
Możesz zamówić kopertę z jednorazowym kodem do ponownej aktywacji usługi internetowej.
Otrzymasz ją do 14 dni roboczych listem poleconym na adres do korespondencji w Polsce.
Poza granice- czas może być dłuższy.

Zanim zamówisz kopertę- warto sprawdzić, czy adres jest aktualny.
Możesz to zrobić:

  • w Moim ING- zakładka Dane i ustawienia/Dane,
  • na całodobowej infolinii: +48 32 357 00 69- tam też możesz ten adres zmienić, jeżeli będzie taka potrzeba.

Kopertę zamawiasz samodzielnie na naszej stronie internetowej: https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy

Wypełniasz wniosek:

  • Nadaj nowe hasło

a na trzecim kroku klikasz:

  • Nie dostałem sms-a.

Gdy otrzymasz kopertę- na tej samej stronie wypełniasz formularz:

  • Aktywuj dostęp.

Zanim to jednak zrobisz- dzwonisz na naszą infolinię (numer powyżej), aby aktywować kopertę. 

 

Mam nadzieję, że uda Ci się zmienić numer telefonu do autoryzacji na jeden z podanych przeze mnie sposobów 😉😊

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 418 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy