Odpowiedz

Okrojona funkcjonalność kategorii transakcji

Witam Emotikon: Szczęśliwy

W starej wersji Ing Online kategorie transakcji były bardziej rozbudowane (na przykład kategoria "samochód i transport" dzieliła się na wiele podkategorii typu "paliwo", "parkowanie" itd). W nowej wersji jest tylko kilka głównych kategorii, reszta zniknęła... To poważne utrudnienie dla osób które chcą szczegółowo śledzić swoje wydatki. Czy jest szansa że wrócą stare kategorie? A najlepiej gdyby można było definiować własne, ale na to pewnie nie ma co liczyć?

Odpowiedz
0 Lajków
SignumPL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-04-2016
Wiadomość 1 z 3 (5 876 wyświetleń)

Re.: Okrojona funkcjonalność kategorii transakcji

Na tym etapie nie planujemy wdrożenia podkategorii jak również własnych kategorii.
Nowy system został znacznie uproszczony tak aby łatwiej było z niego korzystać. Zmiany zostały wprowadzone dzięki opiniom ze strony naszych klientów.

Dziękuję również za przekazaną opinię i zachęcam do aktywnego korzystania z nowej wersji systemu.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 825 wyświetleń)

Re.: Okrojona funkcjonalność kategorii transakcji

Fajnie. I to jest w tym całym "nowym, lepszym" najgorsze. Ja nie korzystam z finansometru i tych kategorii, nawet nie bardzo wiem co to jest, ale ktoś korzysta z pewnej funkcji, przyzwyczaja się, konfiguruje sobie tak jak mu wygodnie, a tu przychodzi "nowe, lepsze", które okazuje się gorsze i okrojone. Obawiam się, że żadnych opinii klientów nie było, system został wymyślony tak, żeby wyglądał cukierkowo i pozwalał reklamować coś na głównej stronie. Nie tędy droga. Przede wszystkim jakość i funkcjonalność, a potem wygląd i wciskanie swoich produktów. Szkoda, że tak się stało.

atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 3 z 3 (5 783 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy