Odpowiedz

Nowy numer konta

W przypadku jeśli chcę zmienić numer konta to rozumiem, że muszę zamknąć i otworzyć konto ponownie. Pytanie co zrobić z profilem zaufanym? Lepiej go dezaktywować i aktywować ponownie na nowym już koncie czy zostawić tak jak jest i nadpisać dane z konta?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 6 (9 201 wyświetleń)

Re: Nowy numer konta

Sama zmiana numeru konta nie jest możliwa. Każde konto ma swój unikalny numer, więc nie możemy mówić tu o zmianie. Po prostu otwierasz nowe konto. 

Profil zaufany natomiast jest przypisany do loginu, czyli bankowości internetowej. Bo to za pomocą bankowości potwierdzasz swoja tożsamość w ePUAP. Więc nowe konto nie wpływa na sam profil zaufany. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 6 (9 142 wyświetleń)

Re: Nowy numer konta

Dobrze, czyli podsumowując nie muszę dezaktywować starego profilu i tworzyć nowego. Wystarczy nadpisać ponownie dane?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 6 (9 137 wyświetleń)

Re: Nowy numer konta

Profil zaufany przypisany jest do danego klienta i jest powiązany z loginem. Zamykanie lub otwieranie kolejnych kont nie wpływa na profil zaufany. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 4 z 6 (9 094 wyświetleń)

Re: Nowy numer konta

Nie zrozumieliśmy się, ja chce zamknąć aktualne konto i otrzymać nową bankowość z nowym loginem i nr konta
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 6 (9 087 wyświetleń)

Re: Nowy numer konta

[ Edytowane ]

Jak już pisaliśmy - Profil zaufany jest przypisany do klienta nie loginu. Jeśli zmienisz login do bankowości internetowej, to nie ma to żadnego wpływu na Profil zaufany. 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 6 z 6 (9 027 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy