Bankowość internetowa

Odpowiedz

Nie mogę zalogować się ,by sprawdzić stan konta

Nie zaloguję się,ponieważ nie mam podanego nr telefonu w ING.Nie mogę podać nr telefonu do ING,ponieważ nie mogę się zalogować.Nie mogę udać się do oddziału banku ,ponieważ mieszkam za granicą.Nie wiem ,kiedy wrócę do Polski ze względu na sytuację z Covid-19.Co mogę w tej sytuacji zrobić,by zalogować się do Mojego ING?

Odpowiedz
0 Lajków
kazik66
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-03-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 814 wyświetleń)

Re.: Nie mogę zalogować się ,by sprawdzić stan konta

A przez przeglądarkę próbowałeś? Ja, z racji posiadanych telefonów marki BlackBerry korzystam tylko z wersji webowej i jest ok. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
BabciaEwa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
22-02-2018
Wiadomość 2 z 4 (4 792 wyświetleń)

Re: Nie mogę zalogować się ,by sprawdzić stan konta

@kazik66 Jeśli przebywasz za granicą i nie masz dostępu do poprzedniego numeru telefonu, na który wysyłamy wiadomości z kodami autoryzacyjnymi, powinieneś zmienić numer. Możesz to zrobić na podstawie koperty z kodem aktywującym. Wysyłamy ją do 14 dni na adres korespondencyjny. Możesz ją zamówić w ostatnim kroku wniosku o zmianę hasła na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 4 (4 718 wyświetleń)

Re.: Nie mogę zalogować się ,by sprawdzić stan konta

[ Edytowane ]

@BabciaEwa:
A przez przeglądarkę próbowałeś? Ja, z racji posiadanych telefonów marki BlackBerry korzystam tylko z wersji webowej i jest ok. Pozdrawiam


Próbowałem, nie dało efektu,ale dziękuję za radę.

Odpowiedz
0 Lajków
kazik66
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-03-2020
Wiadomość 4 z 4 (4 632 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy