Odpowiedz

Re: Re.: Nie działa makler

Brawo , cóż za fenomenalny poranek. A dlaczego jeśli można wiedzieć nagminnie zdażają się Wam awarie porównując do konkurencji?

Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 581 z 597 (5 267 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]

witam, znowu obserwuję bardzo zwolnione modyfikacje zleceń, niektóre wchodzą od ręki, a niektóre mam tylko komunikat wysłana modyfikata i nic się nie dzieje ze zleceniem, po dłuższym czasie np minuta, dwie dopiero wchodzi na rynek

 

tak samo było ze zleceniem kupna, od dawna widziałem że powinienem dostać te papiery, a biuro maklerskie nie miało ich na stanie, wskoczyły dopiero po dłuższym oczekiwaniu

 

coś tam się znowu laguje

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 582 z 597 (4 729 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Witam,

 

W przypadku problemów proszę w przeglądarce internetowej ( polecam google chrome ).

W   historii przeglądania > wyczyść dane przeglądania > proszę zaznaczyć " Pliki  cookie i inne dane witryn" > wyczyść dane 

                                                      

 Proszę o przelogowanie i ponowne sprawdzenie .

 

Z pozdrowieniami

Zbigniew Żbikowski

Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
30
5
18-06-2020
Wiadomość 583 z 597 (4 710 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]

rozumiem że tylko u mnie nie odświeża się stan papierów, stan konta itd ?

bo kilkanaście transakcji zawarłem ale stan sprzed 15 minut

muszę samemu ogarniać sytuację, na szczęście składanie zleceń jeszcze chodzi ...

 

zaryzykowałem wylogowanie i przelogowanie i stan konta się odświeżył na szczęście

 

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 584 z 597 (4 240 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

jeżeli zatrzymały się u Ciebie notowania w Maklerze to wyczyść pliki cookies na przeglądarce i się przeloguj. 

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 585 z 597 (4 234 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Nadal nie działa konto w makler, czas zatrzymał się na 9,38,38. Czyszczenie historii i przelogowanie nie pomogło. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
piotrex79
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-04-2022
Wiadomość 586 z 597 (4 226 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

po wyczyszczeniu plików cookies zrestartuj przeglądarkę internetową. To działanie spowoduje że po zalogowaniu zobaczysz aktualne notowania.

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 587 z 597 (4 220 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Po tej operacji nadal czas jest ten sam, stan konta się zmienia ale notowania bieżące papierów nie działają na pulpicie. 

Odpowiedz
0 Lajków
piotrex79
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-04-2022
Wiadomość 588 z 597 (4 212 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

mieliśmy problem z jednym z dwunastu serwerów z notowaniami. Wykonanie zaleconych działań spowoduje zalogowanie się do sprawnego serwera. 

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 589 z 597 (4 202 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Dzień dobry,

a jaki problem jest dzisiaj? bo np u mnie zlecenia jeszcze z weekendu są dalej w trakcie modyfikaty, a chciałbym zauważyć że mija już 10 minut po otwarciu systemu... oczywiście wszędzie indziej tylko nie w ing

zlecenia wklepywane dziś od 8.30 mają status dalej zweryfikowane czyli nie są nawet wpuszczane na giełdę tylko sobie wiszą w bm i nie wyszły poza niego

 

jak widzę komunikat że przez weekend będzie makler nieczynny bo kolejna 2059 aktualizacja i modyfikacja to normalnie już mi się podnosi ciśnienie że będzie padaka

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 590 z 597 (3 681 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy